Eestifilip

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

6 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Bohol on nii väike, et ühe päevaga tripid Chocolate Hillsi ja tuntumad kohad ära. Panglao saarel Alona Beach ja sealt mingi 5km jääb ka ilus rand mille nime hetkel ei mäleta.

Veel üks soovitus on hommikul hästi vara minna kui büroo just lahti tehakse (Manilas), siis saab tunniga hakkama. Lõuna ajal on järjekorrad metsikud, mõttetu ootamine ja närvikulu, kokku läheb mingi 3-4h. Ja viisa kehtib 30 päeva.

Ma olen hetkel Manilas, aga plaanin siit varsti ära kolida. Hea meelega läheks Boholi saarele elama. Kas keegi elab seal alaliselt hetkel? Olen netist otsinud uut elamist, aga valik pole eriti suur. Koha peal olles leiaks kindlasti midagi paremat. Sooviks väiksemat sorti maja (kasvõi jagada kellegagi) või siis condo. Bassein oleks suur pluss või ranna lähedus.

Toas on bunkbed, kahe voodikohaga. Elutoas on diivan, sinna saab aseme teha.

Ühele inimesele 1 öö = 1000 peesot Kahele inimesele 1 öö = 1500 peesot

Ma hetkel Palawanil. Ujumiseks ja snorkeldamiseks soovitan üks päev island hopping Honda Bays. Võimalus valida 9 erineva väikse saare vahel, 3-4 peaks olema piisav : Cowry, Pandan ja Luli-Luli. Superilus valge rannaliiv, helesinine vesi, Cowry saarel saab ka "all you can eat" restos süüa 275 peso eest. Kahjuks rikkus taifuun mu edasised plaanid ära ja pole kindel kas homme üldse tagasi saan, sest paljud lennud on canceldatud teisipäevani. Tuleb mõni teine kord tagasi tulla. Coron, El Nido ja underground river on kohustuslikud vaatamisväärsused.

Pasig City. Jah, elan siin alaliselt.