Viimased kommentaarid

Hea uudis et turiste hakatakse sisse laskma. Halb uudis et turist peab olema rikas ja oma panga väljavõte saatkonda saatma:

Seisuga 9.10.2020:

https://helsinki.thaiembassy.org/en/publicservice/tourist-visa-started-9-10-2020?page=5f49f4a199a85e260f4278de&menu=5d80876d15e39c3354007bb1

Nõue nr 6:

"6. Current bank statement of the applicant showing the closing balance (each month) of 15,000 euro/person for last 6 months in English or Finnish. The bank statement must show account owner."

Kas ümberistumised usas (nt lend mehhikosse) on lubatud? Olen kuulnud et seal ei ole transiittsooni nagu mujal euroopas.. Kas vastab tõele?

Arvestage ka seda et panga kurss on alati parem kui tänava valuutavahetusputkas. Seega võib olla ATMist välja võtta (koos panga tasudega) on soodsam kui vahetada tänavaputkas.

@MärtT kas rohkem vene kuurort kui Phuket? Milline kuurort Tais ei ole vene kuurort, jaga palun soovitusi.

Sama küsimus aga Phuketist Patongist. Tean et sõidab buss Koh Samuile Phuket towni bussijaamast. Aga kas peab transfeeri bussijaama kuidagi organiseerima või saab turismiputkast kogu paketi osta?

See tähendab et kui juhtub nii et 24h viisat ei anta siis pagasi ei saa kätte (jääbki sinna lindi peal tiirlema)?

See kurtja kirjutas nii et lennujaamast lubatakse neid kellel "pikk peatus" st et lähed hotelli ööseks ja tuled pärast lennujaama tagasi ja lendad edasi lõppsihtkohta. Kellegil olevat 5-6 tundi oli lennude vahe ja ei antud viisat. Ei tea kui 100% täpne see info on.. üritan leida uuesti seda foorumi teemat aga ei luba hetkel. 

Ostsin ka piletid phuketisse läbi vahendaja. Lennufirma kodukal "manage my booking"-usse ei saa millegipäraat sisse logida. Loodan et shanghais saab päevaks viisavabalt sisse. Foorumites vastastikused postitused 72h viisa kohta.. keegi kurtis ei lubatud. Eks näis

Mul oli sarnane probleem. Proovi browseri cache tühjendada, teise browseriga, Ilma momondota (otse tickets.ee lehelt) või läbi momondo aga mingi teises keeles (nt mitte momondo.ee vaid momondo.ie). Kui miski ei aita siis võid suppordiga ühendust võtta (online chat). Suhtlevad inglise keeles.

  1. "avarii korral A kategooria puudumisel tõenäoliselt ei korva ravikulusid ka kindlustus." - kas see vastab tõele? Kui ma olen näiteks tagaistmel ja satume avariisse. Siis juhi eest reisikindlustus ei korva meditsiinilst abi ja kaasareisija eest korvab?

  2. Kas rolleritel on mingi kindlustus või kasko? Kas on mingid kallimad variandid ntx 400 bht/päev kus oleks kasko sees?

"..ära jäta oma passi tagatiseks midagi rentides."

Kas Phuketil on üldse võimalik rentida rolleri nii et passi ei pea jätma? Kui jah siis äkki keegi oskab öelda sellist kohta

Endal minek Phuketile
Ootan ka hotelli soovitusi Patongi randa (põhjus- meelelahutus käe ulatuses, saab öösel jala oma hotelli tagasi minna, päeval teistesse randadesse soovi korral odavam/turvalisem saada)

Saartest plaanis külastada samuti Bondi Phi-Phi-d ja Tachai. Kuulsin et Phi-Phi-le on mõistlikum 2 päevaks minna- kuidas sealt ööbimiskohta otsida? Kas samuti hotellide otsingutes või vaadatakse kohapeal?