JanarS

Reisisell, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

7 meeldimist
1 postitust
17 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

9 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Paparazzi Imre, kas võiksid täpsustada, kust pärineb info, et kolmapäeva öösel läheb Tallinna lennujaam lukku?!

Alates 17. märtsist ( teisipäevast) kehtestatakse kõigile saabujatele piirikontroll, mitte ei panda lukku. Lisaks on mõned lennufirmad tühistamas oma lennud Tallinnasse, kuid seda pole veel päris kõik teinud.

2 videot, millest võib ka kasulikke nippe leida äriklassi hinna leidmisel, või siis ka upgrade saamiseks tavaklassist ärisse.

Hetkel Phuketis 35,8-35,9 on parim, mis ma näinud olen.

Spek kirjutasin teile sõnumitesse!

Antud info leitav ka kodukalt. Küll aga on küsitav kas 1h 15min selleks piisav on.www.changiairport.com/en/passenger-guide/transit.htmlIf you have your boarding pass, but your checked-in bags are only sent to ChangiPlease proceed to your nearest transfer lounge/ counter. At the transfer lounge, you may refer to the Transfer Information Passenger Display System (TIPDS) to find out which transfer counter you can request for your checked-in bags to be transferred to your departing flight

Pagasit on võimalik transiittsoonis edasi registreerida kui lennud on eraldi piletitel (see ei pruugi võimalik olla kõikide lennufirmadega). Ise lendasin 2016a Singapuri Turkish Airlines-ga ja sealt edasi Jetstariga. Piletid olid eraldi ostetud ja pagas registreeriti ainult Singapuri. Transiittsoonis oli võimalik probleemideta pagas Jetstari lennule registreerida. Sooviti näha ka pagasilipikut, et selle alusel kohver üles otsida ning vajalikud toimingud teha.Küll aga on 2h 15 min üsna lühike aeg kui mõni eelnev lennusegment peaks hilinema. Sel juhul saate kukrut kergendada ja ikkagi 5-6h või enamgi oodata.

Kurssi saab jälgida ja ka kohapeal vahetada www.balibestrate.com.

Ma ei oska kommenteerida alko koha pealt, kuid pagasit on võimalik transiittsoonis edasi registreerida kui lennud on eraldi piletitel. Aasta tagasi lendasin Singapuri Turkish Airlines-ga ja sealt edasi Jetstariga. Piletid olid eraldi ostetud ja pagas registreeriti ainult Singapuri. Transiittsoonis oli võimalik probleemideta pagas Jetstari lennule registreerida, pidin ainult pisut ootama kuni transiit check-in lahti tehti. Sooviti näha ka pagasilipikut, et selle alusel kohver üles otsida ning vajalikud toimingud teha.

Oleks sa pisut varem küsinud , oleks saanud aidata. Hakkasin kl 11 sinnapoole sõitma Eestist.

Kui Amsterdamis oleksid jätnud jätkulennule minemata, siis oleks ka su pagas jätkulennult maha laaditud ja seda turvanõuete tõttu. Kas see alati suurtes lennujaamades nii hästi ka toimib, see on juba teine teema.

Jah, pagas tuleb Jakartas välja võtta ka tagasilennul.

Mõõdunud aastal läks käiku Swedbanki kuldkaardiga kaasnev kindlustus. Kuna kulu oli väike, siis kohapeal sai meditsiinilise teenuse eest makstud ise ja raha taotlesin tagasi koju jõudes. Hüvitati meditsiiniline arstiabi, kohapealt ostetud ravimid, pluss vigastuse tõttu ära jäänud matkatasu, mis oli ette makstud.

Raha tagasi taotlemine käis lihtsalt läbi Swedbanki kodulehel olemasoleva ankeedi. Raha kanti üle paari päeva jooksul.

Üks koht kus saab kurssi jälgida on www.balibestrate.com. Neil on olemas Balil ka valuutapunktid. Ise sai vahetatud nende juures ilma igasuguste lisatasudeta.

Sai just see suvi omal käel käidud kahekesi esimest korda aasias ja just Balil. Ma ei ütleks, et Balil ringi liikumiseks on tingimata vaja juhti või giidi, on võimalik ka ise täiesti hakkama saada. Ise peatusime 5 päeva Ubudis ja nendeks päevadeks oli meil renditud roller. Kuna varasemalt pole rolleriga sõitnud siis esimesed tiirud tegin rahulikumal tänaval (õnneks oli meil hotell rahulikus piirkonnas). Sõitsime saare pm risti põiki läbi nii, et tagumikud olid 5ndaks päevaks valusad- see oligi ainuke negatiivne külg.

Navigeerimiseks kasutasime offline Google mapsi ja see toimis väga hästi (Google maps näitab ilusti ära kõik kosed, templid, riisiväljad ja kõikvõimalikud muud turistimagnetid). Ma ei tea, kas meil vedas, aga politseiga meil mingisugust pistmist ei olnud, 14 päeva jooksul nägime politseid vist 1 kord.

Ise rolleriga Balil ringi liikuda on omaette elamus ja meile see meeldis. Enamus vaatamisväärsustest nägime kah ära- Templid, kosed, mäed, riisiväljad.

Soovitaks ka Air Balticut. Hetkel neil talvistele lendudele sooduskampaania ka käimas. Air Balticu puhul on hea ka see, et suure tõenäosusega lendab Riiga Bombardier, mille istmekonfiguratsioon on 2-2.

Näiteks suvaline otsing kuupäevadega:

Laupäev, Nov. 5, 2016 Väljuv lend: Economy-klassi teenus / Basic-pilet BT312 10:40 Tallinn (Lennart Meri) (TLL) – 11:30 Riia (RIX)

Laupäev, Nov. 5, 2016 Tagasilend: Economy-klassi teenus / Basic-pilet BT317 18:50 Riia (RIX) – 19:40 Tallinn (Lennart Meri) (TLL)

Andis hinnaks 39,98 edasi-tagasi ühele inimesele (lisandub veel ca 6 eur ülekandetasu). Valikus palju kuupäevi ja kellaaegu.