Viimased kommentaarid

Ise olen käinud läänerannikul La Rochelle'i linnas. Seal on kõike. Promenaad kus jalutada, ajalooline kindlus, ookeani tõusud ja mõõnad. Mõõna ajal käiakse traktoritega mere põhjast karpe korjamas. Kena koht.

“Minu  Kuuba”. Lugesin seda ennem oma teist Kuuba külastust. Hästi kirjutatud ja  saab hea ja tõese ülevaate nö fassaditagusest olukorrast, mis tavaturisti eest varjatud.

Kolm korda Taani Legolandis käinud. Esimene kord läksime automajaga. Läksime siit läbi Rootsi ja tagasi tulime Saksa jne. Majaga see probleem, et Taanis ei leia nii lihtsalt nendele sobiliku parkimist. Paljudes parklates automajadele keelumärgid üles pandud. Ja linnades on sellega tüütu sõita kah. 

Kaks järgmist korda läksime sõiduautoga ( nelja liikmeline pere). Ja need korrada edasi tagasi läbi Rootsi. Nagu eelpool kirjutati, hommikul laevalt maha ja kohe alla Taani poole sõitma. Paar peatust tee peal ja vastu ööd kohal. Tagasi teel oleme olnud ühe öö Kopenhaageni juures, et ka sealset Tivolit külastada. See on ilus, tasub minna. 
Omamoodi vaatamisväärsused on ka Taani suured sillad.