Fleur2002

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi. Tahab minna:
0 meeldimist
5 postitust / 14 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ainult 720 eurot kokku.Nime vahetuse maksab haigestunud reisija kindlustus.

Võime ka privaatsuse mõttes eraldi toad võtta,kui soovi on,kuid koos on lihtsalt mõnusam reisida ja ringi vaadata.

Tere!Ei ole veel reisikaaslast.Minu tel 55634803

Tere!Kas teil on korterikaaslane leitud?

Kust saaks 150 euroseid lennupileteid märtsi lõpuks, aprilli alguseks?
Ette tänades, kui keegi teab.

Olen käinud Buenos Airesest nimetatud sihtkohas bussiga. Natuke pikk reis, aga elas üle. Bussis pidevalt söögiga teenendus, piisavalt pikad vahepeatused, nägi siiski ka natuke Argentiinat, nii et ei midagi jubedat.Ja uni bussis oli super. Igatseks sinna tagasi. See kõik juhtus 2004. aasat jaanuaris. Võrratu reisikogemus.

Ticket nr. kõrval on mul küll pikk number. See oli ka enne printimist. Huvitav küll, miks sul seda nr. pole...

See ei tulegi sul enne sealt välja, kui sa prindid selle lehe ära. Ma ka enne printimist seda kusagilt välja ei lugenud, aga kui prinditud sai, voila, oli see kohe Ticketi all kirjas. Usu, täpselt nii see on.

Vaata nüüd veelkord oma prinditud piletit, seal on selgelt kirjas type of ticket E ticket.
Järelikult see ongi e pilet, mida nemad meile saata lubasid. Ah ega nad saadagi, saime ise hakkama. Seal ju ka ticket nr. ilusasti kõige lõpus.
Nii et mina kebin igatahes rahulikult magama.

Nii minagi checkisin, oli seal olemas küll confirmed. Aga kui ma selle nüüd omale välja prindiks, pole see ju veel e pilet, nii et lennujaamas ma ikka konkreetset e piletit vist näitama peaks või kuidas?

No ma ei tea siis, miks office vastas mulle sulaselges inglise keeles, et oodake e pileteid, kui nad enam ei saada. Eks ma pean jah siis hakkama jälgi ajama, kas kõik on ikka ok minu piletiga.

Jah, broneering tuli ka kohe koos codega kui pileti broneerisin. Helistasin ka sinna 4 päeva tagasi. Lubasid saata, aga ikka ei midagi.Ebameeldiv. Eriti kummaline, et KLM officega saab rääkida ainult kas vene või inglise keeles. Nii et seletasin oma story inglise keeles, kuigi nende tel nr on Eesti oma. Ühesõnaga nõutu olen praegu.

Sai ka 8 päeva tagasi pilet broneeritud ja makstud, aga e piletist ei ole siiani kippu ega kõppu, raha läks küll kohe maha. Ei meeldi mulle selline asi. Muidugi oma süü, et maksin deebetkaardiga, mitte krediitkaardiga, aga kahju hakkas 60 EEK niisama tuulde visata.