trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Palun vaielge vastu, aga koroonaviiruse suremus on praegu 10%. Haigestunud inimestest on 22% rasked juhud.

Millegipärast käib meediast läbi, et covit-19 suremus on ca 2%, et mitte tekitada paanikat. Kuigi saates "Suud puhtaks" 18. veebruaril oli sellest statistiliselt erinevusest ka põgusalt juttu, siis ei meedia ega terviseamet sellest kuskil ei kirjuta, et tegelikult on suremus ca 10%. See tuleneb sellest, et enamik haigestunutest ei ole veel terveks saanud (või surnud) ja nende haiguslood on endisel nö avatud.

Näiteks googeldades annab esimese lehena www  worldometers.info kaldkriips coronavirus

------------------------

COVID-19 CORONAVIRUS OUTBREAK

Last updated: February 23, 2020, 11:00 GMT

Coronavirus Cases:  78,888

Deaths: 2,467

Recovered: 23,372

CLOSED CASES 25,839

Cases which had an outcome: 

Recovered / Discharged  23,372 (90%)

Deaths 2,467 (10%)

ACTIVE CASES 53,049

Currently Infected Patients in Mild Condition 41,496 (78%)

Serious or Critical 11,553 (22%)

----------------------

Sealjuures tuleb öelda, et tõesti enamik haigusesse surnuid olid üle 60a ja paljudel oli enne mingi tervisehäda küljes.

Minu meelest on see spämm, kui pannakse üles ühepäevase tähtajaga oksjonid, samuti tehakse 10 alapealkirja sarnaste toodete jaoks.

marro siin ennist mainis, et ExpressVPNi puhul toimib 30 days money-back-guarantee. Kas keegi on seda raha tagasi ka saanud? Nende kodulehel on mainitud, et raha saab tagasi ainult siis, kui tõestad, et ühendusega on olnud probleeme. Positiivne on, et sama hinna (13 dollarit kuus) eest saab kasutada 3 seadet paralleelselt. Teised teenusepakkujad on odavamad, aga vist mitte nii töökindlad?"Refunds beyond the 30-day purchase window will be considered, at the sole discretion of ExpressVPN, if a Subscriber can demonstrate that the Service was not available or usable during the subscription period and that reasonable attempts were made to contact ExpressVPN to resolve the issue. In this case, ExpressVPN may provide the Subscriber with a pro-rata refund of service fees paid during the period when the Service was not available or usable."

Ma olen vajaminevad raamatud otsinud välja raamatukogust. ester.ee otsingus näitab ära, millises raamatukogus on saadaval.  Saab laenutada kolmeks nädalaks ja kaks korda vajadusel pikendada. See lehekülg näitab ainult Tallinna ja Tartu kohta.

Tavaliselt on lepingus umbes järgmine punkt: "Reisi ärajäämise või katkemise kindlustuse alusel ei hüvitata kahju, mille põhjus on ilmnenud enne kindlustuslepingu jõustumist." Kui lennufirmad ei ole sellekohast infot andnud, siis ehk läheb õnneks. 

Võib-olla saate täpsustada, millise lennufirma piletit müüte, millised on kellaajad, millisest lennujaamast väljub ja kuhu saabub, kui palju maksab nimevahetus ja kes selle maksab, millised on pagasitingimused jne.

Praegu on ilmselt liiga vähe informatsiooni.

Jah, võivad. Vahel, kui neil on vähe inimressurssi, siis nad ei kontrolli. Muidu küll. Kasti sisse peab ära mahtuma.

Üks liiter bensiini kaalub umbes 750 grammi. Bensiin sisaldab 87% süsinikku ehk ühes liitris bensiinis on 652g süsinikku. CO2 saamiseks kasutatakse ära 1740g hapnikku, kokku tekitab liitri bensiini põletamine 2392g CO2.

Allikas: http://ecoscore.be/en/info/ecoscore/co2

NB! Ma ka enne ei teadnud. Guugeldasin

Freebird FHY 806

Väljus Tallinnast 22:14 Expected arrival Antalya 01:29

Lennuväljalt veel maad ca 100 kilomeetrit bussiga.

Mäletatavasti oli voucheril kirjas:

  1. päev: Lend Tallinnast Antalyasse, kus Sind ootab giid ja transfeerbuss, mis viib Su otse hotelli. Saabudes peatuspaika leiab aset õhtusöök ja tubadesse majutumine.

Andke siis teada, kas õhtusööki pakuti:)

Googeldades saame, et juhtlõngad viivad: Destination Tenerife is a trading name of Central Marketing Ltd Central Marketing tundub olevat puhkuseosakute müüa, kus on ilmselt oodata kauakestvat müügiüritust ja ajupesu.

Rõhutan veelkord, et mul ei ole konkreetset infot.

Eelmisel aastal detsembris sai ka käidud TravelIniga ja loteriimajutusega, see mis pakuti, oli 3* ja täiesti hea variant. Eesti ekskursioonid on jah kallimad kui kohapealt ajades, aga see vist igal pool ja kõigil reisikorraldajatel nii. Ise liikusin küll oma plaanidega ja oma kaardiga ja mopeediga Goas ringi.