Kreeka saartele saab nüüd ka helikopteriga
veigo
veigo
1. juuli 07:40

Suurematele Kreeka saartele saab minna nii regulaar- kui tšarterlendudega, kuid hoopis mõnusamat Kreeka hõngu pakub reisimine praamiga. Samas tuleb praamireisiks aega varuda, sest Pireuse sadamast läheb mõnele saarele praamiga 5, mõnele 8 tundi.

Alates juunist on võimalik aga paljudele Kreeka saartele jõuda hoopis kiiremini, kasutades selleks Kreeka esimest regulaarlende tegevat kopterifirmat Hoper. Hoperi lennud väljuvad Ateena lähedalt Koropist, kust on ühendused selliste Kreeka saartega nagu Santorini, Mykonos, Antiparos, Ios, Kea, Sifnos, Spetses, Tinos, Folegandros ja Patmos.

Hoper kasutab lendamiseks Robinson 44 ja Robinson 66 helikoptereid, mis mahutavad peale piloodi veel 3-4 reisijat.

Firma soov on, et lendamine helikopteriga poleks ainult ülirikaste lõbu. Hoperiga maksab helikopterireis sõltuvalt marsruudist vahemikus 159 kuni 390 eurot, enamike reiside puhul tuleb arvestada pigem hindadega 300 eurost.

Üldiselt on hinnad 3 – 4 korda kallimad, kui regulaarlend Ateenast, kuid kuna kopter lendab umbes 400 meetri kõrgusel, pakub kogu reis lisaks ajavõidule ka suurepäraseid vaateid, mida arvesse võttes polegi helikopterireis ehk nii kallis.

Kui turvaline see on? Internetis oli video, kuidas keegi sõitis pulma helikopteriga ja see alla kukkus. Aegean lennufirmana on ikka teine asi ja kui see kopter nii odav ka on, siis tundub, et turvalisuse arvelt võidakse kokku hoida (alamakstud piloodid või hooldus kolmanda maailma riigis).

0
3

Keegi ei sunni sind sellega lendama, Henry.

1
0

Ma vaatasin internetist ühe video elektrijaamast, tunne on nüüd küll nagu energeetikul.

0
0

Ma olen nüüd üpriski kindel, et henry086 on troll.

2
0
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
PrintMeEasy
Sisuturundus
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Šiauliai Tourism
Sisuturundus
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased