Maailma kalleimas kuurortis maksab öö 100 000 USD

Filipiinid

Esimese hooga ei teagi, mis rubriiki see uudis kuulub. On see reisijaburus või palju raha ja tühi pea või Trip.ee on muutunud jälle padukollaseks? Kes teab? Nüüd siis on teada, et kui raha tõesti igaltpoolt üle ajama kipub, saab öö Filipiinidel Palawani lähedasel Banwa saarel veeta kõigest 100 000 dollari (89 000€) eest.

Pakkumise pluss: selle raha eest saab majutada 48 inimest ja süüa saab ka tasuta. Piiramatult snorgeldada ja spaa-teenuseid samuti.

Pakkumise miinus: alla 3 öö majutuse eest sind jutule ei võeta ja veinid pakkumise hinna sisse ei kuulu. Transpordi eest saarele maksad ka ise. Võta oma krõpsupakk kaasa, sest päris kõike 100 000 dollari eest ikka ka ei saa!

Pakkumise pluss: tundmatud inimesed ei sega sind.

Pakkumise miinus: pole teada, kas nii vingel kohal ka tegutsemisluba on olemas.

Pakkumise pluss meestele: sinna satuvad alati ainult perfektsete kehavormidega naised.

Pakkumise miinus meestele: kahjuks pole teada, kas sa juhtud seal olema samal ajal modellide ja fotograafiga.

Kokkuvõttes saab öelda, et tegemist on vist päris hea äriideega, sest rikas raha ei lõppe maailmast vist ilmselt iialgi otsa. Arvestades Filipiinide palgataset, piisab kuurorti äramajandamiseks ka ühest seltskonnast aastas. Kui luksust odavamalt ei oska leida, siis pole tõesti paha valik!

Kõik fotod on Banwa saare veebilehelt.

(Kes Facebooki postitust liiga tõsiselt võtsid, siis Trip.ee suund jääb siiski endiseks.)

Veigol tasuks veidi tutvuda nt Hiina rikkurite mõttemaailmaga ja asi saab kohe palju selgemaks. Neid teenuseid ei pakutaks, kui piisavat nõudlust pole. 50% discounti tehakse ka nagunii.

Sul võib päris õigus olla. Nende veebilehel on hiina- ja venekeelsed versioonid ju täitsa olemas. Hiina rikkurite mõttemaailm vajab veel tõesti avastamist.

Nüüd on ilmselt asjakohane küsida: kes on käinud ja saab muljeid jagada? Kas rand jääb kaugele? Kas dushiuks käib korralikult kinni? Kas toas on keedukann, või peab oma zhilettidest "traktori" kohvivee soojendamiseks kaasa võtma? Ei tea, kas kirjutan õiges kohas või oleks pidanud uue teema tegema :)

Aga miks mitte ära käia? See dušiuks jääb muidu kripeldama.

Ma panen siia võrdluseks veel "parema" pakkumise,  bookingu veahind aastast 2016:


Polnudki nii heast diilist teadlik. Ja hinna sees on ka vannituba ja puha. Aga käibemaks tulistatakse lisaks!