Tripadvisor hoiatab Tai hotelli broneerijaid

Maailma suurim reisileht Tripadvisor on oma lehele pannud hoiatuse ühe Tai Koh Changi hotelli broneerijatele, et ööbimine selles hotellis võib lõppeda kriminaalasjaga. Hotell kaebas juulis kohtusse USA kodaniku, kes pärast vaidlust talle esitatud arvete pärast kirjutas Tripadvisorisse kommentaari "ebasõbralikust" personalist. Tai seaduste alusel veetis ameeriklane "laimava kommentaari" eest kaks päeva vangistuses.

Tänaseks on kaebus hotelli poolt tagasi võetud, aga Tripadvisor on nüüd kasutusele võtnud ebatavalise praktika ja hoiatab selle hotelli broneerijaid võimalike tagajärgede eest. Tripadvisor kirjutab, et nende lehel võib vabalt avaldada nii positiivseid kui negatiivseid kommentaare, kuid nad informeerivad, kui kommenteerimine võib kohalike seaduste alusel kaasa tuua ebameeldivaid tagajärgi.

Seega, mõelge, enne kui Tai hotelle kusagil kommenteerima asute. Mis pole vist praegu teemaks nagunii.

Kus ta vangistuses viibis, kas Tais? Mina tavaliselt kirjutan/vastan arvustused alati koju tagasi jõudes nt booking.com. Vaevalt, et nüüd Euroopas sh eestis kedagi vahialla võetakse selle eest.

See oli Tais jah, kus nagu selgub, saab kohalike seaduste alusel laimamiskahtlusega inimesed vangi panna. Ehk Tai hotelle Tais negatiivselt kommenteerida ei pruugi parim mõte olla.

Hea, et ise siis midagi negatiivset ei kommenteerinud- olime just nimelt samas hotellis märtsis ka. Kuigi polnud ka midagi negatiivset kommenteerida- kõik oli superluks!

Paistab, et ka kogu Tripadvisori kasutajate tagasiside hotellile on ära blokeeritud.

See võib hotellile kokkuvõttes isegi suurema kahju tuua kui ainult hoiatuse kirjutamine.

LiisM - järgmine kord Taisse lähed, siis oled riigis juba tagaotsitav ja veedad puhkuse vangis