Wizz Air paneb lennud Tallinnast Itaaliasse talveks pausile

Kes vähegi on Wizz Airi lende broneerinud, vast teab, et selle odavlennufirma ärimudeli üheks osaks on lendude pidev tühistamine. Arusaadavalt teeb see reisi vähegi pikema etteplaneerimise keeruliseks. Vähemalt on nad tühistatud lendude eest hakanud raha küllalt operatiivselt tagastama.

Suvel kuulutas Wizz Air talvehooajaks välja mitu uut liini Itaaliasse: Tallinn sai otseühenduse Rooma ja Napoliga (kus mõlemas on Wizz Airi uued lennubaasid). Et Wizz Airile hakkas samadel liinidel (Roomas küll teisele lennuväljale) konkurentsi pakkuma Ryanair, oli selge, et kahele lennufirmale talvel lendajaid jaguma ei hakka. Nüüd saab öelda, et esimesena ütles närv üles Wizz Airil – jaanuariks ja veebruariks on kõik otselennud Tallinnast Itaaliasse tühistatud. See puudutab lende Tallinnast Rooma, Napolisse ja Milanosse (Malpensa).

Kalendrivaates näevad jaanuar ja veebruar välja nii:

Praeguse plaani kohaselt taastuvad lennud kõigil kolmel liinil märtsi alguses. Väga suuri panuseid selle peale panna siiski ei julgeks. Lendude reaalne toimumine või mittetoimumine selgub nagu ikka - kaks nädalat enne lendu.

Lennu reaalne toimumine selgub ikka lennupäeval :D

Ma olen 2 korda seal klubi liikme aastamaksu maksnud ja piletid ostnud. Kordagi pole ostetud lennud toimunud, tagasi saad muidugi pileti raha, aga mitte aastamaksu. Ostad siis viimasel hetkel oluliselt kallimalt asenduslennu.

ma saan aru, et kuni 7 jaanuari lennud toimuvad hetkel?