trip-krainetrip-ukraine-dark
13-28 detsember Mauritiusele

tere uuriks kas keegi on sellistel kuupäevadel minemas Mauritiusele. vb saaks kohapeal vahest jõud ühendada. ise oleme 2 kesi elukaaslasega minemas . päikest

Mul sõber umbes samal ajal seal, võib-olla kohtute seal omavahel niisama juhuslikultki...

Tere!!

Lähme samal ajal 3kesi.

Tere eelnevatele, kas TUI lendudel on mõtekas 27€ lisa eest osta süüa? Milline see söök on? Mingi ebamäärane fish-chicken-all-in-1 käkk? Rahas ei olgi asi, lihtsalt charterite söögiga puudub kogemus. Ise sõidan jaanuaris sinna...

Maitse asi. Kui rahas pole asi, proovi järele. Kellele käkk, kellele toit.

mina loobusin Tui pakkumisest, lähen hoopis muu lennufirmaga. kalkuleerisin ja leidsin, et tuleb umbes sama välja.(pagas 60 e juurde , söök jook ka juurde ja helsingisse ka vaja minna ) lihtsalt natu mugavam on olla . minek tallinna kaudu ja tagsi riia . 11-28 dets

Kes veel 13.-28.12 Tuiga minemas on, kas peresid lastega on ka? Kuna bronnisin tui.fi lehelt ja soome keelest ei saanud täpselt aru, kas mingi eine (võileib) on pardal hinnas ka siis, kui tasulist toitlustust ei võta? :)

Minejad, kus piirkonnas ja mis majutuses plaanite ööbida, soovitusi? Ehk saaks koos midagi ette võtta kohapeal? Kas keegi Reunioni plaanib ka külastada?

Sööki ei ole selle hinnaga. 27 € saada edasitagasi teel süüa. Ise lähen jaanuaris, ka Reunioni. Majutuseks Mauritiusel proovin selle http://www.chillpillmauritius.com/en

Lemmu, kuidas Mauritiusele Reunionile liigud?

See voucher, mille Tui’lt sain - kuidas sellega edasi toimida, kas reaalsed lennupiletid (pardakaardid) saab selle alusel alles lennujaamas? Tuleb seal sellega kuhugi pöörduda? Mul see esimene kokkupuude Tui’ga...

Ma kiman Reunionile Air Mauritiusega, kuna lõunased lennud on kõige parema hinnaga. ca 235 € Hea teenindus ka, saatsin neile meili, nad helistasid õhtul 10 ise tagasi.. Sellist asja polegi kogenud, et lennufirma ise helistab.~! Tui piletid saab välja trükkida al 25 päeva lennuni. https://www.tui.fi/minun-lomani Kui pagasit pole, saab Vantaa kioskis ise self check in teha. Hetkel 100% kindel ei ole, kuid paar aastat tagasi oli see võimalus.

Mina lähen 4-se seltskonnaga samal ajal Mauritiusele. Majutuse võtsime ära. Esimene nädal ühes kohas ja teine nädal teises kohas, nii on vast huvitavam. Lennuki erinevat sööki saab rippmenüüst valida 27.- raha eest.

Hei

Meil on plaan minna ja koos lapsega (7aastane) isadora. Pileti ostuni pole veel jõudnud, sest hakkasin alles majutusi otsima, et kalkuleerida mis see lõbu võiks kokku maksma minna.

Meil alla aastase lapsega minek. Esimeseks 9 ööks bronnisin just ära majutuse Pereybere ranna kanti, reisi teiseks otsaks on veel bronnimata. Ülle, kus ööbite?

Meil ka väike mõte elukaaslasega samal aja tulla, oskab keegi majutust soovitada ? Kus peatute.. äkki saab seal kokku :)

Küsimus siin kommijatele, kas keegi on teinud ka kodutööd selles osas, et kas seal kaugel on ka midagi huvitavat teha? Ja kas tasub sinna üldse sõita?

Me lähme jaanuaris. Majutus on broneeritud Flic en Flaci piirkonda ja läbi bookingu. Kodutöö on tehtud ja plaan paigas enam vähem (täpsemalt selgub ikka kohapeal). Kas see ka huvitav, eks see sõltub ootustest ja inimestest.... Meil on plaan vaadata üle vaatamisväärsused, mis meile huvi pakuvad. Veeta paar päeva merel, ujuda ja snorgeldada soojas vees ning vaatamata vihmaperioodile (ilm on praeguse plaani kõige nõrgem lüli) saada veidi päikest ja veeta mõnusalt aega perega.

Hi! Can anyone help with those tickets fron TUI? I'm trying to enter my estonian address and phone number, but they don't seem to meet the requirements. What fromat should i use?

meil on plaanis esimene pool reisist veeta grand baie kandis . villat pole veel ära bronninud. aga lähiajal tuleb ära teha . tore oleks teisi eestalsi ka kohapeal kohata

Kui juba seal kandis olete, siis ma soovitaks külastada naabersaart Reunioni. Lend sinna 45 min. (Saint Denis lennujaama) või 55 min. (Saint Pierre lennujaama).

Reunion ja Mauritius on küll naabersaared, aga nii looduslikult kui ka ühiskonnakorralt erinevad. Esimene on üsna sageli aktiivse vulkaaniga ja seetõttu saare keskosas üsna metsiku ja ägeda loodusega ning ägedat silmailu pakkuv troopikasaar, mis kuulub Euroopa Liitu ja on seetõttu täiesti adekvaatse majandusega ja euroopaliku kultuuriga paik. Liiklus on parempoolne ja rendiautoga on vahva ringi vurada. Teine on ka ägeda loodusega, kuid pisut lamedama reljeefiga ja pisut igavam tüüpiline banaanivabariik, kus viisakad hotellid ja edukamate inimeste majapidamised on ümbritsetud müüridega ja pääslates istuvad relvastatud turvad, kus eurooplane on kohaliku jaoks pigem liikuv rahakott, öösel Port Louis'i igasse kvartalisse ei ole mõistlik nina pista, liiklus on vasakpoolne ning üsna hullumeelne ja ringi liikemiseks on mõistlik ja täiesti mõistliku hinnaga võtta taksojuht. Toit on mõlemal pool sarnane ja tõsisemaks karri-laksuks peate valmis olema. Mulle meeldis mõlemal pool - ühe reisiga 2 täiesti erinevat elamust, ohtralt julma UV-d, sooja ookeani ja basseinivett. NB! Reunion'il on ülimalt ägedat rummi tootev vabrik - Riviere du Mat ning tehakse ka kohalikku veini (IGP Cilaos). Mauritiuse rumm pole suurem asi. Jaanuari algus on litšihooaeg ja seda puuvilja saab vähemalt Réunion'il soetada täiesti olematu hinna eest.

oleme kahekesi minemas. staap saab olema korter grand baie-pereybere kandis ja sealt autode-busside-paatidega vastavalt viitsimisele väljasõidud loodus-huvikohtadesse, mis lahedad tunduvad. seega, kui keegi tiksub samas kandis ja peaks soovima päevaks-paariks juhiga auto kulusid jagada, võib endast märku anda )