trip-krainetrip-ukraine-dark
3-kesi hääletamine.

Kas keegi oskab anda infot selle kohta et kas kolmekesi hääletamine on väga võimatu we? Soov oleks siis hääletada Saksamaalt bremenist Amsterdami ja Sealt tagasi eestisse! Tänud igasuguse info eest.

Väga võimatu ei ole, kuid ei soovita. Samas kui aega on siis miks mitte. Kaubikud ja rekad teid kindlasti ei võta ja ainuke lootus on üksi sõitvad väike autojuhid või bussid. Igal juhul edu.

hääletasin kahe meessoost sõbraga eelmisel aastal (mai-juuli) Istanbulist Tallinna ja ei saa öelda, et asi ei toiminud. pigem vastupidi ja väga lõbus oli ka. eesmärk oli vahepeal jõuda ühele festivalile Itaalias, kokku kestis trip vist 51 päeva, kui ma õigesti mäletan. sinna sisse jäi 12 päeva paikset aega festivalil. aga minu meelest Saksamaa ja Holland ei ole just lihtsaimad riike hääletamiseks. olen mõned aastad tagasi üksi Tallinnast Hollandisse hääletanud ja sain küll kiiresti kohale, aga politsei tuli ikka päris mitu korda noomima nii Saksamaal kui Hollandis :) ja Saksamaal olen veel muudelgi kordadel politseile vahele jäänud hääletamisega.

Noomimise põhjus polnud ilmselt mitte hääletamine ise vaid sellega kiirteel tegelemine?

sitta sest seadusest ja politseist...peaasi et lõbus oleks.

jah, kiirteelt aeti üks kord minema, sest neil oli kiire kuskile, tuled ka vilkusid auto katusel. aga teistel kordadel võeti mind autosse ja viidi kuskile lähimasse bensukasse. ja hakka siis sealt jälle otsast peale kuskile liikuma... aga ükskord kui mingid poisid mu Saksamaal kuskil Berliini lähedal kiirabiautoga kiirteelt peale korjasid, said hoopis nemad noomida, sest peatuda ju ka ei tohi kiirteel :P aga lõbus oli kokkuvõttes muidugi :) ja kui väga veab, siis saab tõesti väga kiiresti sihtkohta kohale. nt. Saksamaalt Oldenburgist hääletasime ühe sõbraga Hollandisse Groningeni ja sai ilusti seatud ajagraafiku järgi ära käidud, kuigi jah, vahepeal pidi ka mööda teid lihtsalt pikalt kõndima, sest keegi ei peatunud. a see-eest on palju olnud ka selliseid inimesi, kes tahavad isegi öömaja orgunnida ja ukse ette kohale viia, et sa jumala eest enam kiirteele ei peaks minema ja ilusti inimlikesse tingimustesse tagasi jõuaksid ;)