4 päeva Itaalias

Plaanis augustis veeta 4 päeva Itaalias. Lennujaamaks Malpensa. Esimesel päeval vaataks Milaano üle, edasi ei oska valida kas liikuda Como või Genova poole. Mõte on liikuda ühistranspordiga

Milaanos hea rongiühendus Como järvega. Näiteks 1 tunni kaugusel on Varenna Esino, kus saab ööbida või sealt edasi näiteks Bellagio, Minaggio jne.

Como ja Maggiore ümbrus on muidugi vägagi külastamist väärt. Juba eelnevalt nimetatud linnad ja näiteks Stresa, kust saab laevaga imeilusatele saartele.

Ühistranspordi kohta ei oska midagi öelda.

Rongiga Milano Centralest saab väga mugavalt Varennasse ja sealt praamiga Bellagiosse näiteks. Kui on soovi ujuda, siis ei ole Bellagio selleks just kõige mugavam koht. Ise tean vaid ühte nö randa seal, aga vaade on muidugi imeline. Ujumiseks soovitaksin pigem Garda järve nt Sirmionel. Milano Centralest saab mugavalt Desenzanosse ja sealt praamiga Sirmionesse näiteks. Ise käisin samuti 4päevasel tripil 1 päev Milano, 2. Como 3. Garda. Ööbisime kõik need päevad Milanos.

Sel aastal on samuti 4 päevane trip plaanis, aga seekord siis 1 päev Milanos ja siis 2 ööd Camoglis Liguurias.

Mina plaanin ka sügise poole 4 päeva Itaalias ja võtan suunaks Genova ja Cinque Terre. Eks näis siis kuidas õnnestub. Plaanis liikuda rongidega