trip-krainetrip-ukraine-dark
A.Le Coqi 200 teistmoodi talve võitjad.Tenerifele.

Olege head ja andke märku kes on võitnud selle õnneliku reisi. Kirjutage kuna teil on plaan minna ja mida te kavatsete seal ette võtta.

Olen üks reisivõitjatest ja lendan sinna 8. jaanuar

Lähme 19.02.2008 Oleme seal enne mitu korda käinud ja seekord plaanime lihtsalt puhata

Sai ka reis võidetud ja minek täpselt kuu ajapärast 14 detsember.

Olen ka üx õnnelik võitja.Pole veel otsustanud millal ja kuhu hotelli.Ootaks ka teiste soovitusi mida teha ja kuhu hotelli.

Võitsin minagi reisi Tenerifele.Pole seal varem käinud ja ootusärevus päris suur. Plaan minna 11.jaanuaril. Kes on käinud võiks soovitada oma kogemuste põhjal huvitavaid kohti kuhu minna ja mida vaadata.Ilusat sooja reisi kõigile!!!

Kindalsti käige ära Masca külas. Sinna sõit on juba omaette kogemus rääkimata vaatest.

El Teide vulkaan (kõrguselt maailma kolmas) on ka koht kuhu peaks minema - NB!!! pange soojalt riidesse üsna vali ja külm tuul puhub üleval. Kui minna El Teidele Las America poolt jääb teele hiiglaslik seeder.

Loro pargis annavad fantastilisi etendusi vaalad, merilõvid, delfiinid ja papagoid.

Need siis kohad kui pole käinud pole Tenerifel olund. Loomulikult on erinevaid tegevusi ja erilisi kohti veel, kuid nädal nende läbi käimiseks ja põhjalikult tutvumiseks jääb väheks, tahaks ju päikest ka võtta.

Ise rentisime auto (soovitan soojalt). Meie jäime reisiga väga rahule. Ei jõua kõike läbi elatud kirja panna kuna jutt tuleks päris pikk kiri.

Ilusat reisi.

edasi minge kohta nimega Punto de Teno, oli päris lahe elamus. Teel ees märk, et sõit oma vastutusel, sest mägedest variseb kive teele. Autot rentida soovitan minagi, rendifirma annab Tenerife kaardi kah. Ilusat reisi kõikidele võitjatele!

edasi minge kohta nimega Punto de Teno, oli päris lahe elamus. Teel ees märk, et sõit oma vastutusel, sest mägedest variseb kive teele. Autot rentida soovitan minagi, rendifirma annab Tenerife kaardi kah. Ilusat reisi kõikidele võitjatele!

Tegin bronni 08 jaanuar.Pole veel midagi kindlat otsustanud mida võiks teha kohapeal.Üx on kindel auto tuleb rentida.Ootaks soovitusi,kas auto rentida Eestist või ikka kohapealt.

ixxx 14 märts, 2007 - 17:13 Muuda

Kui rendid auto - unusta kohalikud ekskursioonid - need on nagunii maksimaalselt "kultuuri" täis topitud, pikad ja igavad...vaata parem loodust ja linnu ise, tee peatusi seal, kus tahad, kaifi pisikesi plaaže ja murdlaineid ja saad oma huvidele vastava pildi saarest. Marsruudid, mida ise olen teinud:

  1. San Cristobal La Laguna - Pico des Ingles - Teresitas - Santa Cruz
  2. Pueblo Chico - Puerto de la Cruz - Loro Park - Icod de los Vinos
  3. Vilaflor - Roques de Garcia - El Teide - La Orotava
  4. Los Gigantes - Masca - Faro de Teno

Algus ja lõpp Playa de las Americas. Puuduvad 1,2 ja 3 marsruudi lõigud tegin mööda kiirteed. Mägedes läheb väga palju aega ja pimedas on meiesugustel mööda serpentiine suht kahtlane liigelda.

Meie broneerisime esimeseks reisiks seega 30.nov juba, ei jõua kohe kuidagi sõitu ära oodata. Ilusat reisi ka teistele võitjatele.

Soovitan võtta ka ekskursiooni Tenerife naabersaarele La Gomera. Ilus saar, hiiglaslikud kanarbikupuud, võililled ja mis oluline siis seal kogu tee nagu Masca külla sõites.

Viimasele mida mõtled: "maksimaalselt "kultuuri" täis topitud"?

to: Naabrimees

Tuttavad võtsid paar nö organiseeritud Tenerife ekskursiooni...said nautida Loro Parki, kaunist San Cristobal La Laguna vanalinna, Santa Cruzi ooperimaja, mõnd muuseumi, räägiti kunstnikest ja kirjanikest, kellele Tenerife oli tohutut inspiratsiooni pakkunud, lõpuks viidi kaubanduskeskusse shoppama (mingi linnuga logo oli - sama, mis prantslaste Auchan) - kõige selle eest küsiti pappi jne...ei mingit loodust..suht üheülbaline...maitse asi muidugi - mina hindaks Kanaaride juures ikkagi loodust + rannapuhkust...kultuurinautlemiseks sobib Pariis, Veneetsia või minupärast kasvõi Praha hulga rohkem

Jah, pakutavaid ekskursioone on erinevaid. Ise võtsin kohapeal džiibituuri. On võimalik ka looduspargi El Teide külastus. Sinu mainitud ekskursioonil ongi põhirõhk Loro Pargil - sihtgrupp eelkõige lastega pered.

Kuidas seal maksmistega on.Kas eurodega,pangakaartiga või krediitkaardiga.

kanaarid on juhuslikult Hispaania provintsid ja seega täiesti tsiviliseeritud kohad...pea igal pool saab kaardiga maksta ja ka ATM-d on linnades olemas...võõrastav oli see, et kui maksad kiipkaardiga, siis PIN-i pead ju niikuinii toksima - sellegipoolest hoia dokument käepärast, sest enamikes kohtades küsitakse seda + allkirja lisaks kiibi PIN-ile

19.02.08 ka sõidame......puhkama,pidutsema ja trippima

on väga võõrastav see ATM raha väljavõtmisel, et kõigepealt annab kaardi tagasi ja siis alles hak raha lugema.

Mina ka esimene kord ehmatasin, et raha ei annagi :P