A.Le Coqi 200 teistmoodi talve võitjad.Tenerifele.

Olege head ja andke märku kes on võitnud selle õnneliku reisi. Kirjutage kuna teil on plaan minna ja mida te kavatsete seal ette võtta.

Eurod ja kaardid

0
0

kanaarid on juhuslikult Hispaania provintsid ja seega täiesti tsiviliseeritud kohad...pea igal pool saab kaardiga maksta ja ka ATM-d on linnades olemas...võõrastav oli see, et kui maksad kiipkaardiga, siis PIN-i pead ju niikuinii toksima - sellegipoolest hoia dokument käepärast, sest enamikes kohtades küsitakse seda + allkirja lisaks kiibi PIN-ile

0
0

19.02.08 ka sõidame......puhkama,pidutsema ja trippima

0
0

on väga võõrastav see ATM raha väljavõtmisel, et kõigepealt annab kaardi tagasi ja siis alles hak raha lugema.

0
0

Mina ka esimene kord ehmatasin, et raha ei annagi :P

0
0

Kui maksta kaardiga siis peab arvestama et kahe maksmise vahel oleks väike vahe.Mul oli juba jama et ei saagi maksta otsisin juba teist kaarti,aga lõpuks läks läbi.Õnneks ma teadsin et ei ole hea kohe järjest kaarti kasutada,võib maksmisega tõrge tekkida.Ehk kulub see teadmine kellelegi ära.Igal juhul head reisi.

0
0

lähen samuti 11.01.08 ja a.le coqiga võidetud :)

0
0

Kas keegi on minemas ka 08.02.08? Või on kõik juba ära käinud. kas keegi oskab öelda, on seal veebruaris väga jahe või saab ka päikest võtta ja ujuda?

0
0

Läheme ka 8.-ndal veebruaril.Sel ajal peaks seal olema keskmine eesti suvi-nii 20 kraadi ümber, samuti vesi.Kui väga soojas vees ujuda meeldib, tuleb vist leppida hotelli basseiniga.Kus hotellis te peatute?

0
0

Peatume Caribes, kus teie?

0
0

Samuti Caribe, ega nad muud vist pakugi.

0
0

Nad pakuvad veel ka Laguna Park 2, Playazul ja Parque las Americas, ühesõnaga 2 tärni majutust. Caribe tundus nagu kõige normaalsem. Seal siis kohtume. Parimat!

0
0

meie läheme 12. veebruaril. Kas keegi veel minemas samal ajal?:)

Tahaks uurida teiste reisivõitjate käest, et kus hotellis peatusite? Nimelt me oleme kirjas Laguna Park 2, aga foorumitest lugedes on see päris kole koht. On keegi seal ka peatunud?

Olen eelnevalt Tenerifel ööbinud 4* hotellis ning isegi seal jooksis vannitoas ringi suuremat sorti putukas...mis siis veel 2*`s oodata :(

Ootan arvamusi:)

0
0

oleme ka võitjad ja läheme 29. jaanuaril, kas keegi veel sel ajal tuleb?millises hotellis olete?

0
0

ei ole küll võitjad aga 29 jaanuar meiegi seal. hotelliks laguna park 2

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased