Aastane vene viisa

Tere, soovin teha aastast Vene viisat (mitte turistiviisat, vaid sellist, mis lubab Venemaal olla 365 päeva aastas.) Kuuldavasti on Eestis mõned firmad, kes aastaseid viisasid vormistavad, nt Vares Reisidest pidavat saama osta aastase vene viisa 3000 eeku eest. Kas keegi on sealt viisat ostnud? Või teate veel mõnd firmat soovitada?

Aastase äriviisa tähendus on siiski midagu muud... Venemaa lubab korraga olla 90 päeva järjest. Tean ühte firmat (kus ka ise tegin omale äriviisa), mis võtab aastase viisa eest alla 1900 krooni.

Sellest viisast aga, millest sina rääkisid, pole ma kuulnudki.

0
0

See 1900 on tõesti odav hind. Ehk annate teada, mis firmaga tegu ja kaua tegemine aega võttis? [email protected]

0
0

365 päeva järjest küll pole võimalik olla, poole aasta jooksul on lubatud 90 päevi. Ise teen endalee sellist, maksab 2000 kuskil. Liivi Tour! . . . Trip.ee lisas puuduvad suured algustähed!

0
0

Küsimus laiale ringkonnale. Tuttaval oleks vaja kevadel Venemaal viibida 4 kuud järjest, aga kuna Venemaa lubab korraga olla aastase äriviisaga 90 päeva poole aasta jooksul, siis kuidas oleks võimalik 4 kuud järjest olla? Üks variant oleks muidugi ajutist elamisluba taotleda, aga see selleks. Või siis äkki saab taotleda kahte Eesti passi ja erinevad viisad sinna kleepida? Oskab keegi vastata sellele küsimusele?

0
0

Vene viisarezhiim kuulub maailma rangemate hulka, kõik viisad on arvutis registreeritud (erinevalt nt mitme Aasia-riigi viisast, mis kujutavad endast põhimõtteliselt ühe ametniku allkirjaga kleebist passis).

Mitme samaaegselt kehtiva Eesti passi olemasolu on täiesti seaduslik, kuid ilmselt see kõnealust inimest ei aitaks, sest ühele inimesele kahte samaaegselt kehtivat Vene viisat kindlasti ei saa.

Soovitan ajutist elamisluba taotleda või siis eluplaane niimoodi korrigeerida, et kolme kuuga toime tuleks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased