Soovin siin osta lennupileteid Riiast Tenerife S, www.azair.com 12.03-21.03 kuid kas tõesti tuleb kõik lennupiletid sel lehel eraldi bronnida, et ma ei saagi kogu pakkumist ühe ostuna teha.
Azair on ainult otsingusüsteem. Sealt midagi broneerida ei saagi. Broneerida saad lennufirmade lehtedelt. Kui lennud on näiteks erinevate odavlennufirmadega, siis pead kõik need eraldi ostma. Lisaks pead iga lennu puhul valima, kas tahad pagasit, kindlat istekohta, sööki jm, mida iganes nad pakuvad.
Olin ka alguses väga rõõmus selle azair lehe üle, väga-väga soodsaid pileteid pakkus. Siis jõudsin ka ise järeldusele, et broneerida sealt ei saa ja enamasti selle hinnaga, mis azair annab, pileteid ei olegi.
Vaatasin Riia - Fez pileteid, mis olid ulmeodavad, Ryanairiga 150 eur nägu edasi-tagasi. Et aga mõlemad otsad olid ühe ümberistumisega (st edasi-tagasi vaja 4 eraldi bronni), siis ei tahtnud võtta seda riski, et kui jõuan kolmandat - neljandat bronni tegema, on sobiva hinnaga piletid juba otsas.
Kas keegi teab, kas Ryanairi saab mitu lendu järjest bronnida (ise ei ole seda küll suutnud teha)?