Agadir´i info

Tere Agadiris käinud tripi seltskond.

Läheme omal käel puhkama Agadiri märts 2008 alguses. Piletid olid suht norm. hindadega a 1800.- nägu edasi tagasi. Sebisime ise majutuse ja tundub täiesti ok puhkus tulevat. Sooviksime natuke infi saada hindade kohta. Oskab meid keegi aidata, mis maksab näiteks:
kütus?
väljas söömine (ei pea silmas peenrestorane?)
kuidas on lood alkoholiga, kas on kaubanduses müügil(mehed tahavad ju õlut ja viskit saada, oskate tuua hinnanäiteid)?
kuidas on ilm märtsi alguses?

Ette tänades

Mann32

Kõik on kauplustes saada ja hinna tase suht normaalne. Ma ei ütleks et kallis oleks.
Ja väljas söömine on ka ok. Elasime seal kaks nädalat ja polnud probleemi.
Olime ka Märtsis ja ilmad olid tõeliselt mõnusad. Kõige soojem oli 36 ja külmem oli 23. Õhtud lähevad nats jahedamaks.
Ilusat reisi Teile!

Kuidas Marokos kulla ja hõbeda hindadega on. Oskab keegi kommenteerida, mida peaks teadma.

Tere! Tulin just eile Agadirist, aga tahaksin väga teada, kust nii odavalt pileteid saada on. Läheks märtsis uuesti :)
Hinnad on normaalsed, Agadiris ja teistes Maroko suurtes linnades asuvad kuningale kuuluvad Marjane supermarketid, kus valik on väga sarnane Eesti supermarketitele, müüakse ka alkoholi, nati kallimalt kui Eestis. Pooleliitrine Heineken maksis u. 20 krooni. Väljas söömine on ka üsna normaalse hinnaga, väikeseid söögikohti leidub pea igal tänaval.
Taksosõit on ka suhteliselt odava hinnaga, ise sõitsin kuu aega taksoga:) Liiklus on seal muidugi üsna kaootiline, ise poleks küll tahtnud autoroolis olla, pidevalt käis signaalitamine ja ei-tea-mitmes-reas-sõit.
Öömaja lihtsas hotellis maksis u. 200 krooni tuba. On ka palju odavamaid ööbimiskohti, aga siis pole toas voodit:P Tekk ja padi põrandal ainult.
Agadiri lennujaam on väga ilus ja korralik, kuid kontroll on tugev ja tagasi sõites tuleks lennujaamas aega varuda, ootamist on palju. Ise olin kolm tundi varem lennujaamas ja lõpuks tundus ikkagi, et jään lennukist maha. Ei jäänud.
Agadiris oli isegi augustis mõnus ilm, ei olnud väga palav(mitte üle 30 kraadi). Samas on suvel ilm hästi muutlik, kevadel on kindlasti parem.
Ilusat reisi teile!

To Helen19

Tänud info eest.

Piletid ikka odavlennuga Ryanair. Variante mitmeid. Meie läheme Riga-Frankfurt Hahn, ööbime lennujaamas järgmine päev Frankfurt-Marrakech siis bussiga Agadiri. Tagasi marsruut sama ja ka kahjuks ööbimine Frankfurtis. Aga, kui on hea seltskond siis vahet pole. Oleme ennegi Hahnis trepi all ööbinud.

Kas teil piletid on juba ära ostetud ja kas tõesti nii soodsate hindadega? Minu lennupiletid läksid edasi-tagasi maksma 8000 krooni ja tundus ka soodne olevat.

To Helen veel kord.
Meie seltskonnal lennupiletid ostetud. Hind oli 1750.-EEK/nägu edasi-tagasi. Ainus ebamugavus mõlemas otsas lennujaamas ööbimine. Soodsaid pileteid on pigem jaanuaris, veebruaris ja märtsi alguses. Muideks, kui sa oled värskelt reisilt tulnud, oskad soovitada mingit hotelli Agadiris. Meie ise valisime välja Residence Rihab BB kokku kahene tuba 5 ööd umbes 2800.-EEK. Oskad midagi kommentaarida. Pildimaterjali põhjal täitsa OK, aga bronninud me ei ole. Lisaks oleme plaaninud 2 ööd veeta Marrakechis, seal ei ole ka veel majutust valmis vaadatud, aga õnneks aega veel on. Reisipisik on kole asi, meil oli vanasti nii, et kui reisilt naasesid siis haakasid kibelema kuhu uuesti minna. Nüüd meie puhul nii, et meil septembris (küll euroopa) reis ees ja otsime juba uut võimalust. Meie oleme just pigem "odavaalt ja ise" sebijad.

Mina ööbisin Agadiris hotellis nimega Lakhssass, asus bussijaamaga samal tänaval. Oli nagu oli, aga kaks tuba (üks dushiga, teine mitte) maksid 270 dirhamit ööpäevas ehk siis u. 375 krooni. Hotell muidugi midagi erilist küll ei olnud aga pesta ja magada sai, mulle sobis...Olin Marokos kuu aega ja raha läks kogu aeg kahe inimese peale, nii et katsusin võimalikult odavalt hakkama saada.
Ise tahaksin järgmise aasta alguses kindlasti paariks nädalaks jälle Marokosse minna...

Kas teie poolt välja valitud hotellidel koduleht ka on? Residence Rihab BB alt tuli välja vaid suht kalli öö hinnaga 4 tärni hotell Agadiris.
Tänud ette.

Meie bronnisime Residence Rihabi saidilt www.youtravel.com Hinnad: studio hinnaga 30.-Eur/öö/kahel, BB hinnaga 35.-eur/öö/kahele, HB hinnaga 54.- eur/öö/kahele. meie valisime ise BB tüüpi, õhtust vüiks ikka mujal süüa. Tundub päris usladusväärne sait, krediitkaardilt bronniti 20% summas ja mailile tuli broneeringu kinnitus. 30p enne majutus võetakse ülejäänud summa krediitkaardilt maha. Meil veel lahtine Marrakechis ööbimine. Valida kas krõbeda hinnaga Riad, või kallis hotell, või odav-aga-mitte-kutsuv hotell. ei teagi mida teha. oskab keegi mingit mõistliku hinnaga, aga järeleproovitud hotelli soovitada. infoks nii palju, et eesti reisibüroo pakub märts/aprill 2008 Residence Rihab paketti ilma söökideta hinnaga 14900.- eek/nägu. Meie eelarve tuleb maksimum 5000.- eek/nägu, miinuseks lennujaamas ööbimine ja ümberistumised.

Päris normaalne hind. Kuigi olen isegi käinud viimase hetke pakkumisega hinnaga 6990.- EEK ja samuti söökideta. Eks inimesi on erinevaid, kes sebib ise ja kes otsib mugavust. Minule väga agadiris meeldis ja läheksin sinna veel tagasi. Sõbralikud inimesed, maitsev toit, hea vein. Loodetavasti Teil ilmaga veab, kui mina käisin märtsis siis ilmaga ei vedanud sain ainult paar päikesepaistelist ilma.

Käisin märtsi lõpus,aprilli algul Agadiris oma käepeal,ööbisin hotellis Diaf kus öötasu oli 15 Euri,duss,normaalne ööbimine.Hotellis ei soovinud üldse süüa kuna hommikusööki valmistati väga paljudes kohvikutes suht väikse raha eest.Näiteks pannkoogid meega.Super.Kuumad ja maitsvad lattekohviga.3 päeval rentisime auto ja tegime väikese reisi Marakeshi ja Essauerasse.Viibisin reisil 21 päeva ja uued lennupiletid on 20-daks oktoobriks.2007.Tallinn-Brüssel-Casablanca 6323kr.-ilma hotellita edasi tagasi.Kuna kogesin võrratut reisi plaanin seda tulevikus ka teistele pakkuda.

Hi,
Bronnisin just lennu Agadiri järgmise aasta veebruari algusesse(mis sest, et nii mõnedki siin foorumis teevad seda linna maha).
Ei lähe ainult päikese kätte peesitama – oleme mehega sellised matkaja-seikleja-moto-tüüpi inimesed.
Küsimusi on nii mitmeid:
Olen siit saanud ka osadele oma küsimustele vastused, aga.....läheme mehega niiöelda omal käel.

Kas keegi oskab anda konkreetseid viiteid odavate hotellide, motellide, erakorterite kohta – lingid, emailid, hinnad?
Ööklubide kohta oli infi vahe, äkki nüüd on teadjaid-asjatundjaid rohkem?
Kas neid on piisavalt, kas ainult hotellides, kuidas sissepääsuga lood on?

  1. Kuidas alko müük toimib sellel maal?
  2. Autot on seal võimalik rentida, aga kas ka mootorratast…for example: Honda Africa Twin voi miskit sellesarnast? Kui on teadjaid, siis millise raha eest? Tänud ette.

Miks te Marrakechis nii vähe olete? See on tunduvalt huvitavam linn kui Agadir, 4' hotelle on sealgi.
Kui teil veel hotellid pole makstud, mina soovitaks Marrakechis kauem olla, on rohkem mida näha (ehedad soukid, lossid, YSL aed, kui mõni kohalik kraesse hakkab, tassib teid veel nn.Maroko stiilis naha vabrikusse või vaibaparadiisi, kui enne ei saa lahkuda kui vähemalt liitri teed pole sisse kallanud.. Agadir on seline linn kui Maroko oleks Euroopa Liidus :)
Igal ühel oma valik muidugi.

Hõbeda, kulla kohta- kallis, kallim kui eestis, kunagise odava hinna on vast turism maatasa teinud. Mina ei leidnud igatahes midagi erilist ega ilusat, ja muidugi, 'Morocco high quality' mulle väga ei istu, ostetud asi läheb katki momendil kui poe ukse kõvemini kinni lööd :) Kuld on 750, rohkema kulla sisaldusega ja vähem muid metalle kui Eestis müüdud, 585.

Ilusat reisi!

Kuidas on lood Agadiri 5*(Royal Atlas) hotellide toidu-joogi hinnatase ja kvaliteet kohapeal?Kas tasub võtta AI(kuidas näieks kokteilid on?) või piisab HBst ja joogid juurde osta?Meie praeguse hotellivaliku puhul tuleks hinnavahe nädalaks u.250 Eur.

Mina oleks ka väga hindadest huvitatud just söögi joogi hinnad? Tänud ette:)

Olen hetkel Agadiris peatun hotellis Amadil Beach 4'hindadest: hotellis maksab klaas apelsini mahla 3 eurot, sprite, kohv, tee 2,50 eurot, pdl veini 15 eurot. Olen väga rahul sellega, et hinnas on hommiku ja õhtusöök. Taksosõit umbes 2 eurot, üldiselt ei ole siin midagi ilma rahata.