Ainazist Riiga?

Tere! Kas keegi oskaks soovitada mònda arusaadavat veebi lehte vòi teab omastkàest, kuidas on bussiliiklusega Ainazist Riiga? Meil on selline asi, et ùhtegi sobivat bussi ei ole, mis viiks lennujaama Pàrnust. Kas liiga vara vòi teine liiga hilja ja ùks tuttav pakkus kùùti, aga ainult Ainazini ja nùùd oleks vaja leida mòni buss, mis kella hiljemalt 10- ks Riiga jòuaks. Aitàh kòigile, kes oskavad soovitada midagi!

Oleks pool teed veel edasi sõita - Salacgrivast saaks juba rongiga.

Peale Ecolinesi ja Eurolinesi lähevad ka Läti bussifirmad SIA "Baltijas autobusu līnijas" ja SIA "Norma A" läbi Pärnu Riiga.

Kas kellegil on nendega sõidukogemusi ka? Ka vaja Riiga saada ja need bussid sobiks ajaliselt paremini.

Mul on täpselt sama probleem! Vaja Ainazist Riia lennujaama saada. Lennuk väljub kell 11 hommikul. Vaatasin, et üks buss läheb ainazist riia bussijaama kell 7 hommikul ja kohal on kell 9 hommikul. Kuidas aga Riia bussijaamast edasi lennujaama saab, ma veel ei tea. Põhimõtteliselt on sealt lennujaama vaid 11 km kuid ei ole veel jõudnud edasi uurida.
Te olete postituse teinud augusti lõpus, kas olete juba ära käinud? Kuidas te saite lennujaama? Kas bussiga Ainazist? Tore oleks infot saada kuidas oleks kõige mõistlikum.
Salacgriva on muidu ainazi lähedal kuid kas sealt läheb rong otse lennujaama? :D

Palun kasuta otsingut. Riia bussijaamast lennujaama jõudmise kohta on tehtud korduvaid postitusi. Rongiga lennujaama ei saa :D