Air Canada

Kas kellelgi on kogemusi Air Canadaga? Internetist lugedes on palju negatiivseid kogemusi, aga tahaks kuulda kas keegi siinsetest on ka lennanud selle firmaga ja jagaks kogemust :)
Air Canada pakub jaanuariks Helsinki-Havana-Helsinki 980€ kahele, hind on nii magus, aga kui 8 tundi peab lendama jalad lõua all, siis ka natuke jama :D
Vòi oskate soovitada kas mõnel muul lennufirmal tulemas veel sooduspakkumisi Havanale, kuigi nagu aru olen saanud, siis Kuubale ikka harva superpakkumisi.

Hetkel Aeroflot pakub Riiast 607 jaanuariks ja Tallinnast 600, aga Riiast paremad ümberistumisajad

Air Canada pikkadel lendudel küll midagi viga pole. Jalaruumi oli normaalselt, söögid maitsvad ja veini anti väikese pudeliga.

Olen nendega paar korda lennanud Torontosse, väga meeldivad kogemused olid. Ei oskaks küll millegi üle kurta.

Neil on ka odavlennu(tütar)firma Air Canada Rouge, seda tasub küll vältida.

Endal küll positiivne kogemus - lennukid suured, uued, söök hea, jooki pakutakse ka - kõik nii, nagu peab. Suure tõenäosusega on lend läbi Toronto või Montreali? Üldjuhul sealt edasi on lennud opereeritud juba mainitud Air Canada Rouge poolt, mis kasutab odavlennufirma ärimudelit - lennukid on küll uued ja ei saa öelda, et kitsas oleks, kuid söök/jook juba lisatasu eest. Samas sealt Havanasse ei ole enam pikk lend.
NB! Kui lend on läbi Kanada, siis teadmiseks, et elektrooniline luba ehk eTA on vaja vornistada ka transiitlendude korral (http://www.cic.gc.ca/english/visit/eta.asp). Aasta alguses Mehiko suunal lennates avastasin seda alles väljalennuga samal päeval. Eeldasin, et luba läheb vaja vaid Kanadasse jäämise korral ja paari tunnine peatus Toronto lennujaamas ei valmistanud mulle muret. Hakkasin on-line check-ini tegema ja korduvad punased tekstid hoiatasid, et lennule lastakse vaid eTA numbri olemasolul. Ja seda tõesti ka kontrolliti Helsingis. Elektrooniline taotlus koos kinnitamisega võttis küll ca 30 min, kuid nagu aru saan, siis pisteliselt võib avaldus minna ka täiendavasse kontrolli, mis võib venida mitme päeva pikkuseks.