Vaata kõiki Musta Reede pakkumisi SIIT
AirBaltic must reede

Hei, kogenud reisijad! Jäin oma reisile hea hinnaga piletite ostmisel ilmselgelt hiljaks. Arvasin, et Black Friday ongi reedel, aga nüüd selgub, et odavaid reisipakkumisi teeb AirBaltic juba terve nädala ja minu sihtkoha hindadel enam punast kirsikest ees pole.

Seepärast küsimus kogenenud lennureisijatele (eriti siis kogemused airBalticuga teretulnud) - kas nad võivad veel lisada uusi pakkumisi enne 25.11 ja kas on varasemate aastate põhjal lootust, et nt jaanuar-märts tuleb uusi sooduskampaaniaid veelgi?

0
0

Neil on jah Black Friday kampaania juba peal ja võib eeldada, et kõik sooduspakkumised on seal juba esindatud. Veelgi olulisem on aga see, et AirBaltic tegi hiljuti väga suure kampaania, kusjuures hinnad olid sellised, mida mina AB puhul pole varem kunagi näinud. Piletid läksid nagu soojad saiad. Seega mulle ei tundu kohe üldse tõenäoline, et nad veel mingeid pakkumisi lisavad, seda enam, et esimese suure kampaania ajal müüdi ilmselt märkimisväärne arv soodushinnaga kohti juba ära ja selle kampaania raames sai osta pileteid kuni järgmise aasta sügiseni keskpaigani. Olen suht kindel, et enne 25.11 küll midagi ei lisandu. Lisaks arvan, et jaanuar-märts perioodiks ei tule ka hiljem enam ühtegi kampaaniat.

Olen ilmselt suurema osa oma Euroopa sisestest lendudest teinud just AB-ga. Ja seda võin küll päris kindlasti öelda, et erinevalt nt Ryanairist vms odavlennufirmast, ei tee AB kampaaniad lühikest aega ette ja nende piletid ei lähe ajas odavamaks. Lisaks ei ole ma nende kampaaniate puhul kohanud, et kampaania raames oles olnud võimalik soetada soodukaga pileteid samaks või järgmiseks kuuks. Mulle on jäänud mulje, et AB-l on paljude sihtkohtade puhul tavahinnad stabiilsed (nt Praha , Budapest, London on pikalt ette ostes alati ca 200 euro ringis) ja mida lähemale soovitud lennuaeg jõuab, seda kallimaks hind läheb.

Ilmselt oled veidi hiljaks jäänud. Soovitan panustada mõnele teisele lennufirmale. Ise otsin pilteid Tenerifele ja vaatan, kas ehk SAS või SWISS pakuvad midagi.

5
1

Valeria ütles kõik ära, mida saab öelda. airBalticult ei tasu käesoleva Black Friday vältel enam odavamaid hindu oodata.

1
0

Natuke OT - selle hiljutise suurkampaania ajal jäin mõtlema, kas tegemist oligi nö "tavakampaaniaga" või siis rahavood nii kriitilised, et oli vaja tavapärasest rohkem pileteid ette müüa. Kütus ju jätkuvalt suht kallis, ei tundunud loogiline, miks nii madalate hindadega välja tuldi. Muidu Valeria kõik juba ära öelnud. Kevadel mingi kampaania võib ju veel tulla, iseasi, palju kohti veel alles.

0
0

Minu kogemus AirBalticuga on ka selline, et mingeid üliodavaid pakkumisi sealt pole saanud ning soodustusega või ilma, edasi-tagasi piletihind jääb kuksile 170-190 euro vahele. Hiljutine suurkampaania, millest ka eespool juttu tuli, tundub küll mingi erakorralisem asi olevat. Ostsin minagi viiesele seltskonnale järgmiseks suveks piletid Rooma edasi-tagasi kokku 300 euroga ehk siis 30 eurot ots. Võimalik, et üksikuid pileteid õnnestub veidi soodsamalt saada, kuid suurema perega reisides on keskmiselt ikkagi hind veidi alla 200 euro tulnud. Hind 30-40 eurot ots (ja mõlemal suunal) tundus olevat valdav kõigi euroopa sihtkohtade osas (vaatasin ka Barcelonat ja Londonit) ning reisida sai kuni oktoober 2023, seega mitte ainult mingi suvaline madalhooaja lend kuskile. Loodan, et nad kordavad seda kampaaniat ka järgmisel sügisel :).

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased