AirBalticu lennud

Kas kellelgi on teadmist või kogemust viimasest ajast, et kas AirBaltic on nüüd kõik oma lennuliinid suutnud katta ära enda uute AirBus A220 lennukitega või kasutatakse ikkagi veel ka liisitud lennukeid teistelt firmadelt (nagu CarpatAir jt sellised vana lennukipargiga firmad)? Kunagi vist oli ka mingi varuosapuudus teatud mootritele ja lennukitele. Nüüd WIzzAiri tühistab ka lende Pratt & Whittney mootori vigade / parandustööde tõttu.

Jah, kohati mootoriprobleemid veel kestavad ning sellest tulenevalt kasutab airBaltic ka tuleval suvehooajal Carpatairi A319 (keskmine vanus 16 a) lennukeid järgmistel liinidel:

https://trip.ee/uudised/airbaltic-kasutab-ka-sel-suvel-carpatairi-lennukeid

Alates 31. märtsist kuni 26. oktoobrini need lennukid airBalticu liine teenindavadki. Talvehooajal kaetakse kõik lennukid enda lennupargist.

3
1

Kas AirBaltic lehelt on võimalik otsida ka mitu linna? Ise leidsin ainult üks suund ja edasi-tagasi.

0
0

Ei ole. Nende süsteem seda kahjuks ei võimalda.

Ise ostan selliseid lende näiteks Expedia kaudu. Samale piletile saab lennud küll, aga kahjuks mitte otse lennufirma lehelt.

0
0

Tänan. Mujalt leiab jah, aga Covidi aja järgselt harjunud ainult otse lennufirmalt ostma. Ehk on need segased ajad möödas.

0
0

Aga otsi Momondo kaudu (seal saad ainult Air Balticu filtreerida) ja kui sobivad lennud leiad, siis broneerid AB lehelt.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased