Viimased kommentaarid
https://www.booking.com/s/57_6/innaa068
Head kasutamist.


https://www.booking.com/s/11_6/innaa068


Head kasutamist.
https://www.booking.com/s/35_6/innaa068


 https://www.booking.com/s/14_6/innaa068
Tänan.

marti384 kasutasin sinu koodi, vist 31.aug lisatud. Tänan.

https://www.booking.com/s/18_6/innaa068

https://www.booking.com/s/27_8/innaa068

https://www.booking.com/s/11_6/innaa068

Head kasutamist.

Suur tänu kõigile, kes leidsid aega hüva nõu anda.

No mina ikka näen, kui valin tasuta tühistamise variandi ja hakkan broneerima.
Seepärast esitasingi siia teadjamatele küsimuse, et ehk kellelgi kogemus olemas. Mind häirib see, et kui tekib vajadus või tahtmine tühistada, siis ei taha ma kemplema hakata ühegi hotelliga. Kui selle raha võtab Hotels.com, siis kuidagi kindlam tunne.
Kuna siin on rõhutatud kirjutamise variant olemas, siis arvasin, et kopeeritud tekst võiks paremini esile tulla.
Ja Sulle teadmiseks, et kirjavahemärgi ette ei panda tühikut.

Ja kui lähed edasi broneerima, siis kirjas:
See summa võetakse sinu arvelt täna, üheaegselt broneeringu kinnitamisega.

Maksmine kohe või hotellis on ka variant, aga kui on kirjas ainult tasuta broneeringu tühistamine, siis tuleb selline teavitus enamus hotellides.
Näiteks: https://et.hotels.com/ho621165/gord-nuea-boutique-house-chiang-mai-tai/
Kui nüüd hakkasin hoolikamalt tingimusi lugema, siis on ka kirjas, rt selle makse töötlemine toimub Hispaanias
Tundub, et improved teab, millest räägib.


Tänan, nüüd kohe julgem broneerida. Aga kes siis raha võtab? Hotell või Hotels.com?

Soovin broneerida Hotels.com lehelt hotelli. Tegemist on tasuta tühistamise võimalusega, aga kirjas on:
See summa võetakse sinu arvelt täna, üheaegselt broneeringu kinnitamisega.

Kui tekib vajadus ikkagi tühistada, siis kuidas see toimib? Kes maksab raha tagasi? On kellelgi sellist kogemust?

Tere. Ise pole küll Kuubal käinud, aga väike kodutöö on tehtud. Lihtsalt ei leidnud sobiva hinna ja kuupäevadega lennupileteid talviseks puhkuseks.
Olen mõned majutuste lingid salvestanud:
http://www.cuba-junky.com/
https://www.cubaccommodation.com/
https://www.mycasaparticular.com/en/
http://www.trinihostal.com/home.html
http://www.cubaluxuryvillas.com/default.asp
Edu majutuse otsingutel ja toredat reisi.

Tänan Mariev. Huvitav, et ilmateada ennustab lähipäevil Las Terrenases vihma rohkem, kui Bayahibes. Samas vahet pole soe ja valgem on ikka, kui siin Eestis hetkel.

GreatEscape, kirjutasin privasse.

No nii, tundub ikka sama kant olevat. Meil aadressiks Avenida La Caoba Dominicus Bayahibe. Ehk kohtume ja toome lastele piparkooke.
Ja internetist. Meil majutuses väidetavalt olemas, aga arvustustest tuleb välja, et väga ikka pole. Kas sellist varianti, et sim kaart osta, oleks mõeldav?
Ja rahast. Kas on mõtet Eestis dollareid vahetada või saab eurodega hakkama? Mitmed teenused on meile pakutud dollarites, ei tea kuidas nad siis kurssi arvestavad.
Ja kas on midagi sellist, mida olete mõelnud, et oleks kindlasti pidanud kaasa võtma? Me ei plaani suure pagasiga reisida, aga eelnevad kogemused pigem Euroopa ja Aasiaga. Tänan, kui leiate mahti veidi infot jagada.

Tänud GreatEscape blogi jagamise eest. Kirjutage ikka usinasti. Tulevikus hea vaadata ka lastel, nad kasvavad ju niii kiiresti.
Meil lendudega sama asi. Sai aprillis ostetud. Tundus veahind olevat, 190 € otselend Barcelonast. Ootasime paar kuud enne, kui soetasime lennupiletid Tallinnast Barcelonasse. Ja siis muudeti lennuaegu kaks korda, kokku kuus tundi. Õnneks ka kindlustus olemas ja kulud korvatud, aga peame ühe öö hotellis olema. Tagasilend venib ka nii pikaks, eks rendime auto päevaks, aga seal on ju külm. Kuidagi ei tahaks sooje riideid kaasas tarida.
Blogi pildid Teie majutusest tundusid tuttavad, ehk oleme isegi samas kompleksis alates 23.12. Või ongi seal majad sarnased?
Kuidas internetiga lood?

Tänan Mariev. Eks vaatame seda auto asja jooksvalt. Esimestel päevadel tahaks lihtsalt kohaneda ning valgust ja päikest nautida. Tüdimus on juba meie pimedatest ja märgadest ilmadest. Millised ilmad Teie reisi ajal olid? Kas põhjarannikul oli rohkem tuult ja vihma? Plaanime aastavahetuse Las Terrenases veeta, kas oli ka Irma kahjustusi näha?

Kui ostsime lennupiletid, siis sai kaalutud autorenti. Lugesime siit ja sealt ning matsime mõtte maha, tundus ebaturvaline. Ehk peaks uuesti mõtlema selle peale. Kas broneerisite auto ette või leidsite käigu pealt. Mida peaks silmas pidama?

Tänud. Oli abi ja hea saada värsket infot, aga kohe tekkisid ka küsimused. Endal minek sinna enne jõule. Millega ringi liikusite, kas rentisite auto? Kas kaasa võtta euro, dollar? Mis rahas pigem arveldasite?

Kas nimes on täpitähti? Kui jah, siis näiteks Ö on OE.