Algaja: Vietnam/Hanoi

Tere!

Küsin kui algaja lennupiletite otsija, kas keegi on kevadeks (märts-aprill) leidnud soodsa viisi et lennata Hanoisse?

Hetkel Momondo kaudu odavaim 784 eurot, järgin pakkumisi igapäevaselt ehk proovida odavlennufirmaga mõnda Eur riiki ja sealt edasi.

Tänan ette igasuguste nõuannete eest!

1
2

Pigem ehk Singapuri, Kuala Lumpuri või ka Indoneesiasse pileteid vaadata ja sealt kohaliku odavlennuga edasi. Odavlendude häda on pagas - kui tahad suuremat pagasit, siis tõuseb hind juba võrdväärseks kauglennuga.
Turkishiga leiab Tallinn-Singapuri märtsisse 600€ alates, Helsinki-Singapuri 500€ alates.
Turkish teeb ehk korra või kaks aastas (kevadeti vist) kampaaniaid, kust võib alla 300€ saada Vietnami pileteid. Aga see eeldab aasta ette ostmist.

2
0

Kui kuupäevad on paindlikud siis Google Flights abil leiab hõlpsasti soodsamad kuupäevad. 2023 märtsis lendasin läbi Kuala Lumpuri ja Bankoki Hanoisse, Bankokis paar päeva ka koha peal. Kohalikud odavlennud on piisavalt mõistlikud üle kogu Kagu-Aasia, et tasub leida soodsaim pakkumine ükskõik kuhu suurde lennujaama ja sealt edasi vaadata.

2
0

Mis marsruut ja mis lennufirmadega tegu on? Ma ei ütleks, et 784.- odav on, aga kui need on kõik ühel piletil ja pagasiga polegi vast väga hull. Arvesta umbes 200.- lisaks koos pagasiga kui lennata Eestist näiteks Bangkokki ja eraldi sealt Hanoisse odavlennuga edasi tagasi.

0
0

@iisac: minek oleks Amsterdamist Bankoki ja sealt Hanoisse, tagasi HCM ja Pariisi kaudu. Tõsi, pagasi hinda pole veel vaadanud!

0
0

Kui seda nüüd näiteks Wizzairi Tallinn-Malpensa lendudega saaks kombineerida, saaks koguhinna 700.- kanti. Cathay on ikka väga tasemel lennufirma ja ümberistumised Hong-Kongis ka kiired.

0
0

Kui otsida odavamaid variante siis välistage Singapuuri - euroopast maanduvad lennukid pigem õhtu poole - Finnair , Turkish ja veel teisi vaatasime. Ja singapuuri transport + hotell on kulukas.

Pigem valida Kuala Lumpur - KLIA lähedal on 30 euriseid hotelle ja lennujaamas 60 eurtsi .

Ja järgmine päev rahulikult Air Asiaga edasi .

Endal gi paari 3 nädala pärast Kuala - HCM

Lisaks Finaairil on pagas 8kg (või midagi taolist) , nii kui valid parem pakett siis hind kohe 800 ringis

Huvitav et praegu vahet pole mida otsida Singapuur , Bangkok võu Kuala 800-900 ringis ja see on alles ima selleta et valid istekohti :)

0
0

Singapuris leiab mõistliku hinnaga kapselhotelle küll, ühendus lennujaamaga lihtsam ja odavam. Hiinalinnas saab ka hea hinnaga korraliku ja maitsva kõhutäie. Hinnatase on kõrge, aga tegelikult valikut on ja leiab ka mõistliku lahenduse.

Iseasi, miks märtsis üldse Hanoisse minna. Külm, kõle, vihmane. Täna oli näiteks Souli pakkumine ca 450+€, Tallinnast. Kui on huvi sinna minna, võiks ju mõne kampaaniapakkumise leida.

https://www.skyscanner.se/transport/flights/tll/icn/240306/240317/

0
0

to jaanusm

kapsel , hiinalinn - see on sama mis lennujaamas ööbida.

Singapuur 10m2 (kuur)- alatest 60 euri .

Ühendus lennujamaga on odavam juhul kui sul on olemas juba nende kaart kui ei siis pead ostma seda kaarti kah .

Kualas norm hotell alatest 60 euri lannujaamas . Nats eemal 30 - linnas igat valikud

Jah kui Singapuuris pole käidud siis tasuks korra paar päeva seal veeta , muidu mõtetult kallis (arvestades et ümber ringi on paremad kohad )

0
1

No ei tea, sai eelmine aasta Singapuris kapslis ööbitud, veidi kitsas aga parem kui kuskil pingil magada.

Ning metroo pilet lennujaamast eesti pangakaardiga viibates alla euro.

Tagasi suunal ei võetud midagi sõidu eest.

Dim'i jutt mingist kaardist jääb arusaamatuks...

2
0

Turkishiga leiab mõnel üksikul kuupäeval miskit ikka Tallinnast Hanoisse + osadel juhtudel saab ka Istanbuli kaeda. Pagas hinnas.

- 18.03 - 09.04 701€

- 03.04-20.04 679€

- 04.04-20.04 679€

0
0

to Shnelov

thx info eest , tõesti "27. juuni 2022 — Now, Singapore MRT supports contactless payments available on BCA Mastercard credit and debit cards. "

Varem pidid ostma ez-link kaardi ja täitma seda lisaks kui midagi jäi peale viskama ära :)

Kindlasti capsel on parem kui lennujaama pink , lihtsalt minu jaoks need mõlemad variandid ei ole üldse atraktiivsed.

Ajaliselt :

SIN -Chinatown 1.11

KUL - KL Sentral 1.04

Lennujaama hotellid :

KL : 60 euri

SIN : 160 euri (cabin )

4-5* hotellid hommikusöögiga

SIN : 4* 95 -171 euri (bookingu esimene leht 1-25 ) , 5* 191 - 295eur

KL : 4* 24EUR - 56eur , 5* 48-112eur

samuti kõik bookingu esimene lehte hinnad.

Võib olla kellegile meeldib see Singapuur aga minu arust lihtsalt ülepaisutatud koht (võrreldes teiste variantidega ) , korra vaadata ja kõik rohkem seal pole midagi teha .

Multi-city andis suvel palju häid variante .

1
1

Ma olen tavaliselt hotelli võtnud sinna kus lennujaama buss vist number 36 mööda sõidab. Ühele poole siis Orchard, teisele poole lennujaam. Hakkama olen saanud umbes 70-80.- ga. Kuala Lumpuris on kesklinn väga kaugel lennujaamast ja ega Bangkokis kuskil Skytraini peatuse lähedal ka hotell enam odav pole. Singapuri lennujaamas on ka väga mugavad lamamistoolid kellel pole hotelli mõtet võtta.

1
0

Ma kasutan võimalust Jaanusega veidi vaielda, et Hanoi pole märtsis minemist väärt. Märtsi lõpp ja aprilli algus oli seal ja mägedes kohati tõesti lõpp udune, aga kuna ma ette ei teadnud, polnud ka probleemi. Hanoi on väga äge linn, kus vanalinn ja vana elamisviis kombineerub selle "uue Hanoiga", mis nii äge pole.

3
0

Mulle ka selline natuke üle 20C tegelikult vahest meeldib, saab terve päeva väljas jalutada. Ilmselt sobilik temperatuur ka matkajatele.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased