Antigeeni test max 24h enne ja ajavahe

Tere. Kuidas siis talitada, kui Hispaania  (Gran Canaria)nõuab antigeeni testi max 24h enne reisi, et kas nad vaatavad testi tulemusel ajavahet ka? Nt kui test peaks kehtima 19.aprilill kuni kell 15.00 Hispaania aja järgi, siis mis kell Eestis kõige varem ma selle teha võin? Kui Gran Canarial kell 15.00, siis Eestis 17.00....

Antigeeni test peab tehtud olema 24 tunni jooksul enne lennu väljumist. Arvutadki 24 tundi enne lennu väljumist Tallinnas ja sellest piisab.

0
0

Lennujaama info jah ütles, et 24h enne lennu väljumist Tallinnast, aga Välisministeeriumi lehel kirjas 24h enne saabumist.....no võta kinni kumb tõde.....

1
0

https://www.spth.gob.es/faq?tab=2 kinnitab vatse öeldut, 24h enne väljumist.

Antigeeni testi tulemuse kättesaamine ei tohiks võtta üle poole tunni, seega võib vabalt ka lennu väljumise päeva hommikul teha.

0
0

Igal juhul saad teha ka Certificu kiirtesti kodus või hotellis:

https://www.certific.co/ee

Kõigest 19 euro eest saab testi tehtud ja reisimiseks sobiva sertifikaadi.

Või siis näiteks broneerid aja Tallinna Lennujaamas Confido antigeeni kiirtestile paar tundi ennem lennu väljumist. Siis jääb kindlasti ajaraamide sisse. 

https://www.confido.ee/koroonaviiruse-testimine-2/koroonaviiruse-test-tallinna-lennujaamas/

0
0

Tõde on see, et 24 tundi jääb 24-ks tunniks, keera kella või ära keera. Sa ei saa kellakeeramisega OMA ajale tunde juurde või neid soovikohaselt kaotada, sinu 24 tundi (kuud, aastat) tiksuvad sinu enda sees vääramatult ka siis, kui sul kella või kalendrit kaasas polegi.

1
2

Kas keegi hiljutistest reisijatest teab öelda: lapsele (alla 12a.) tehtud antigeen 48h enne reisi. Täiskasvanutel läbipõdemistõendid olemas. 

Reis TLN-Itaalia(transiit)-Tenerife. 

Ma saan aru et riiki saab siseneda vabalt, aga kas lennnukisse sisenemisel transiitriigis on kelleltki neid tõendeid al. 20 aprill ka kontrollitud? 

Küsimus selles, et kas peab nüüd lapsele uue antigeeni tegema või saab ka olemasolevaga? 

Itaalias kehtib antigeen 48h seega sinna siseneda pole probleem (kuigi räägitakse et transiitreisijale ei ole vaja, aga kes viitsib seal vaielda).

Hispaanias kehtib anitgeen 24h

0
0

Kui üks antigeeni test on tehtud, siis sellest peaks ju piisama. Seda ei pea kindlasti tegema 48 tundi enne reisi vaid 48 tunni jooksul vms. Kui sellest segadus tekkis.

0
0

Hispaanias kehtib antigeen 24h, täiendasin küsimust. 

Lugedes eri allikaid, ütleb minu loogika järgnevalt: 

Hispaanias kehtib antigeen 24h, aga seda ei pea esitama lapsed. 

Lennukile lähen Tallinnas ja transiit Itaalias ja seal kehtib antigeen 48h, seega mahun ajaliselt raamidesse.

0
0

Täpselt nii. Alla 12 a. pole Hispaanias midagi vaja.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased