Apladas Beach

Plaan minna mais sinna, kas kellegil on kogemusi selle hotelliga?

Käisime eelmise aasta augustis Apladas Beach hotellis. Meid majutati pool-keldrikorrusele, mis oli ka küllaltki normaalne, parajalt jahe, et ei pidanud konditsioneeri kasutamagi. Ruumis on telekas, külmkapp, oma rõdu, normaalne vannituba. Igapäevane koristus ja käterättide vahetus. Kolm erinevat basseini, mõnus basseini baar. Hotell ise otse rannas. Söögid maitsvad ja pakutavavaid erinevaid toite rikkalikult. Jook ei olnud hinnas, see siis eraldi osta vaja. Kui soovisid söögi kõrvale kas õlut või veini, siis läks suht kalliks kokku. Hotellist üle tee oli kiosk, kust sai osta õlut, karastusjooke ja vett, mida sai hoida numbris külmkapis ja millega hoidis hulga raha kokku. Linna keskusesse minek võttis tsipa tüütult oma 25-30 minutit aega jalutada.

Nii ise kui ka paljud tuttavad Apladas Beachil ööbinud. Väga ok hotell.

Eelmise aasta kogemus Apladas Beah-is oli küll väga hea. Meid oli 12 inimest. Toad olid nii pool-keldri korrusel kui üleval pool. Kõik olid väga rahul. Toad puhtad, söögid head ja mis kõige meeldivam, meri ning basseinid lähedal, nii et otse toast päevitusriietega merre .

Minul koos naisega sinna minek 24.05 Eks pärast pajatab, kuidas oli.

Ehh, meie ka 3-kesi sõbrannadega 24.05 sinna :P

Aeg nüüd sealmaal, et keegi võiks selle aasta kogemustest rääkida. Endal pühapäeval minek ja kuulaks hea meelega ennem, mis teistel pajatada on!

Minu nägemus siis hotellist vastas reaalsusele. Ilus, puhas hotell, korraliku Lobbyga. Hea oli mere lähedus, et said käia meres ujumas, siis ära loputada ja basseini edasi. Tuba oli täiesti hea. Voodi oli lai ja mugav (väga kõva, ehk siis minule hea magada). Külmkapp oli olemas! A/C'd said ise juhtida puldist. TV oli imepisike ja kanalid suht mõtetud. Seif oli 2 raha päev. Õhtusöögi juurde oli vesi 2 euri ja vein 10 euri. Lobby baari ja rannaabaari kohvi oli väga hea. Toit oli hea, aga võiks olla mitmekesisem. Ümbruskonnas jõuab nii minimarketisse kui ka hilbupoodi ise jalutada. Chaniasse oli lihtne pääseda, nii nagu ka mujale (kiirteele sõit oli väga lähedal). Personal hotellis oli väga meeldiv. Mis ei meeldinud: väga väike vann. Hiline õhtusöök (võileib ja õun).

Meile kolmele hotell ka meeldis. Hotell oli tõesti oli ilus ja puhas. Mitu basseini, piisavalt palju rannatoole-meri väga lähedal! Teenindajad olid väga sõbralikud. Toit meile samuti maitses. Eriti huvitavad olid nende küpsetised :) Toiduvaliku üle väga ei kurda. Markestid,nännipoed bubid ja klubid olid ala.10min kaugusel... Mille üle meie kurdaks, on see, et ostsime lisatasu eest merevaatega toa, kuid merevaadet võis nautida ainult ümer majanurga. Poole meetri laiuselt :S Selle probleemi me saadame reisifirmasse! K&K&M...

Kas on keegi hiljuti tulnud Kreetalt ja Apladas Beach`ist. Kas ilmad on Kreetal veel OK? Kas kohalik keskus on väga väike või on ka seal vaatamisväärsusi, võibolla ka mõni shoppamise koht? Kas sealt läheb buss ka otse Rethymnonisse või peab minema Haniasse ja sealt ümber istuma?

Igati normaalne hotell, ainus mis häiris, et toad kostavad väga hästi läbi ja kõik mis naabertoas või koridoris toimub, saab ka sinu elu osaks, k.a suitsuhais. Hotelli omanikud on tšehhid, puhkajatest on palju tšehhe, eestlasi ja venelasi. Administraatorid on kreeklased, restoranis aga teenindavad tšehhid.

Olin Apladas Beachis okt 2009 keskel. Täitsa normaalne hotell - ei midagi luksuslikku, aga ei midagi ka puudu. Selle hinna eest OK. Meri peaaegu ukse ees. Keskus oli 5-10 min jalutuskäigu kaugusel. Poed olid nii paremal kui vasakulpool teed ja väga pikalt (ca 1 km). Seega saab ka shopata