Appalachian Trail

Kas keegi teab kedagi kes teaks kedagi kes oskaks öelda on Eestis keegi kes selle üle 3000 kilomeerise matkaraja on läbi matkanud ühe korraga ( thru hiking)?
Olen ise sellises eluetapis kus on tunne,e t midagi on vaja teha ja varsti. Mõned ajad tagasi juhuslikult sattusin lugema AT-i kohta ja lugemisest sai huvi, millest omakorda idee mis on vaikselt genereerumas plaaniks.Netiavarustes on infot kõvasti, aga vahetu suhtlus on ikkagi kõige parem.
Tänud kõigile kes oskaksid soovitada mõnda kontakti või saavad isiklikku kogemust jagada.

Lugesin kunagi selle matkaraja läbimisest head raamatut- Bill Bryson "A Walk in the Woods". Seal leiad kindlasti palju kasulikku kõrva taha panemiseks.

Appalachian Traili kohta ei tea, aga Pacific Crest Traili on eestlastest läbi matkanud Maiu Reismann (http://miugublog.blogspot.com/, http://trip.ee/node/24749). Võid proovida ka ühendust võtta Francis Taponiga (http://francistapon.com/), kes võib samuti osata eestlastest kontakte soovitada.

Täitsa huvitav küsimus jah, et palju meie seast neid kroonimatkade tegijaid üldse on? Väga midagi otseselt vist küsida ei olekski, ega kui sul mingeid küsimusi on saad ju Fb gruppidest ka vastuse. Tihti on sarnased küsimused seal juba küsitud, kui muidugi väga spetsiifiline pole. Ise tean mitmeid ameeriklasi kes teinud on ja vb plaanin ka ise järgmiseks seda teha.