Aprilli algul päikse alla

Plaan on aprilli esimesel nädalal puhkama sõita, kuid ei oska leida sihtkohta. Tahaks, et oleks mõnus soe ilm ning ilus loodus. Türgit ja Egiptust ei taha kindlalt. Kuna reis võiks kesta kuni 10 päeva, siis Tai kanti ka ei tahaks sõita.

Olen uurinud Tenerifet ja Madeirat. Ühele on sel ajal suht kallid lennupiletid ja teisele on kuidagi jõle kehvad lennud (a la 15h sõidud koos ootamistega).

Kas on mingit head lahendust pakkuda?

Sel ajal otselendude puhkusesihtkohtade valik Tallinnast on tõesti väga napp.
10 päeva on paras, et ka kaugemale lennata, siis on valik hulga laiem.

Marokosse nagu väga ei tõmba. Ei teagi miks, pole küll käinud, aga kardan veidi, et sarnaneb Egiptusele.

10 päeva ilmselt kõige hullem polekski koha peal olla ka kaugemal, aga siis hakkan juba selle peale mõtlema kui palju lennupiletid maksavad iga veedetud päeva kohta. :)

Seoses suhteliselt mõistlike lennuhindade ja aegadega jäi silmale Dubai. Kas Dubais on võimalik ka teha või näha asju ilma suuri summasid kulutamata?

Dubai teevad üsna kulukaks hotellid - alla 150 EUR/öö on väga raske midagi mõistlikku leida.
Ka selle raha eest sa rannahoteļli ei saa ja privaatranna pilet maksab 20€/nägu (avalikus rannas pole tualettigi)
Abu Dhabis on hotellid oluliselt odavamad (ehk ca 100 EUR/öö , ka saab sinna Air Balticuga.

Kui paned kõik kulud kokku - lend, hotell + toit, siis tuleb Aasia (Tai, Vietnam, Hiina) odavam. Kulude taandamine vaid lennupileti hinnale päeva kohta on petlik.

Dubais on võimalik ööbida normaalses hotellis ka ca 50€(Bur Dubais, Deiras), kui Sa just ei soovi rannahotelli........otsi ja näed väga palju võimalusi, mis puutub randadesse , siis näiteks Marina beach on tasuta, kus on võimalik kasutada dushi ja WC-d, rand on puhas.......Al Mamzari beachi pilet maksis viimati 5DHS, kus dushid , WC-d olemas, samuti lähedal ka tasuta rand, kus samuti dush- WC olemas.Randadesse viib paljudest hotellidest buss või takso, mis pole ka kallis.Kindlasti ei pea Sa kulutama kosmilisi summasid, tee ainult enne kodutöö ära , mis konkreetselt huvitab.Toredat reisi, päikest!

Aprillis ei olegi palju valikuid. Tenerifel on liivarannad ja vesi soojem. Madeiral ei ole randu ja vesi on külm. looduse poolest valiks mina Madeira, eriti kui meeldib matkata ( erineva raskusastmega levadad, Pico do Airero mäetipp jne), kui soovid rannapuhkust siis ikkagi Tenerife. ega sealgi igav hakka, loomapargid, saar tahab avastamist ja mäetipp vallutamist, La Gomerale päevatrip jne. lennuaja poolest on samuti Tenerifel eelised.

Kui Kanaari saari soovitada, siis ei tohiks väga Tenerifes kinni olla. Tenerifel on tore aga Lanzarote, kus eelmisel aprillil käisin, oli vähemasti minule palju huvitavam.

Pakuks ka Maroko või Kanaarid.
Maroko jättis endale Egiptusega võrreldes küll märksa parema mulje - kohalikud mõistlikumad ja puhtam ka.
Kanaarid on standard kindla peale minek, kuid kallim.
Aga vaata kindlasti ka viimase hetke pakkumised üle.