Aprilli lõpus Costa del Sol-i

Kas on päevitamiseks sobilikud ilmad sellel ajal või peaks edasi lükkama, oskab keegi öelda. Hotelli soovitus oleks ka teretulnud Torremolinos. Kas valida söömispaigaks hotell või eelistada väljas pakutavat, Hispaaniasse minek esimest korda. Tänud ette.

aprilli löpp on täiesti sobilik aeg sinna minna ja päevitada. ohutum aeg on muidugi mai algus, sest on juhtunud , et aprilli löpus sajab mitu päeva järjest, nagu eelmine aasta.
mitu tärni ja mis hinnaga hotelli saad omale lubada?
kindlasti vöta koos hommiku ja öhtusöögiga. väga palju raha hoiad kokku. korralikus hotellis on väga väga head ja mitmekylgsed toidud.
kui raha pole takistuseks on valida kahe hotelli vahel. AMARAQUA VÖI SOL ALOHA PUERTO.
ise lähen arvatavasti mai algul ja loodetavasti yhte neist hotellidesse.

Aitäh, Rain. Raha on alati oluline,siiski tahaks midagi normaalset. Tšekin sinu pakutuid. Küsimus veel selline, et mujal olles-käies, nt. Türgi, Egiptus - nendes kohtades oleme alati ostnud kohalike "reisifirmade" käest ekskursioonid, mis on märkimisväärselt odavamad ja huvitavamad. (kogemus Egiptuses, eestlasest giid, dziisas,nagu õpetaja)Kas Hispaanias ka sellised võimalused?

kohalike käest vöttes ekskursioon on kaks korda odavam, kui reisikorraldaja pakutud.aga kahjuks on nad jah inglise keeles.
On muidugi seal ka eestlasi, kes korraldavad hobi korras eestlastele ekskursioone.
köige parem on, et vöta rendikas ja söida ise ringi ja vaata oma silmaga.

Torremolinoses soovitan sellist öömaja :
Residencia Miami. Kena Andaluusia villa 100 meetrit rannast.
Mõõduka hinnaga. Hommikusöök oli nadi (sai + moos + kohvi) aga muidu väga meeldiv koht. Aias oma bassein. Ja kohalik kass on vaatamisväärsus - laiguline nagu lehm ja silmad erinevat värvi :)
Käisin mai lõpus, paar hommikut oli sombune aga keskpäevaks klaaris ära.
Soovitan ise rendiautoga ringi liikuda (naviseade väga abiks!). Kohalikud on lahked ja meeleldi nõus aitama/juhendama. Inglise keelega ei tekkinud kordagi probleeme. Kaldaäärsetes mägedes on kenad mägikülad ja Sierra Nevada ei ole kah eriti kaugel.

kaua sa olid seal villas ja palju maksis? kas pilte ka sellest on`??

olime 4kesi Torremolinose ja Marbella vahepeal Calahondas 20km kummagile poole.
http://www.spain-holiday.com/ üürisime nädalaks maja

http://www.spain-holiday.com/rentals/spain/holidays/provinces/6/Malaga/0/Andalucia/Malaga.html

Siit surfa nati ja hinnad u 150-300 naela terve maja.
Söögid ostsime "säästukast" ja ise tegime. Auto oli renditud Malaga lennukast u.30 eur päev.
Takso 20 km Marbelasse pidusse vist 40 Eur 1 ots.
Käisime märtsi lõpp ja päevitada sai, õhtul ikka jope abiks.
Üleval meeleolus sai ka maja basseini kasutada.

Aprilli lõpus kannatab minna küll vesi on külm.Samas on mul juhtunud nii,et aprilli lõpus on vesi soem olnud kui mai lõpus.Ise soovitaksin võtta koos söögiga kuna Hispaania köök ei ole midagi erilist ja rannikul pakutakse enamjaolt kas pastat,pizat või snitslit.Hotell kindlasti selline mis oleks promenaadi ja mere lähedal vastavalt rahakotile vali ega väga hulle hotelle promenaadi ääres polegi veel võiksid võtta sadama(väga ilus araabia stiilis) lähedale seal nagu rohkem kaubandust ja õhtul meelelahutust

Kas kellelgi on infot Don Paquito hotelli kohta. Mida see endast kujutab ning kas on piisavalt hea asukoht, söök ja üleüldine atmosfäär. Samas oleks tahtnud teada missugused lõbustuskohad on Torremolinoses mida väisata (klubid, pubid jms.)

Kas keegi oskab soovitada, millised kohad oleks nö kohustuslikud, mida peaks Costa del Solis külastama ja kohad, mis mõttetud. Reisin koos 13.a. tütrega. Hea oleks veel teada. kus on paremad shoppamiskohad?
Kus saaks veeta aega õhtuti, kuhu ka laps pääseks. Huvitaks kohad, kus on rahvuslik muusika, flamenco jne. Eeltöö endal küll tehtud, aga hea on ikka kuulda teiste muljeid, arvamusi ja soovitusi. Äitäh, kui keegi viitsib vastata!

Tivoli, krokodillipark, aguapark-ennem tuleb uurida,millal täpselt lahti on.shopata saad Torremolinose kesklinnas näiteks või siis rongiga Malagasse , õhtutui sadamas jalutada Puerto marinas-benalmadena sadam-on huvitav, seal saab ka paatidega sõitma minna ja tänavarongiga, seal ka sealife ,aga jama,ega nädalaga eriti palju ei jõuagi, oleneb kuhu hotelli lähed, paljudes õhtuti programm nii lastele kui ka täiskasvanutele, kui hotell promenaadi ääres siis sealt sadamani jalutades ka poed ja kohvikud jne. Kui hotell asub sadamast kaugel siis ei pruugi sinna jõudagi ja enamus kohti nähagi, osad hotellid suht kaugel sadamast

Hola.
Soovitaks veel Fuengirola servas asuvat suurt kaubanduskeskust. Saab sinna rongiga. Mägedes on ilus Mijas. Bussiga 20min.Bussid sõidavad sageli.
Neljapäeviti on täika ehk Mercadillo. Toimub merest vastassuunas, umbes kesklinna kohalt.
Flamenco on peatänavalt mõned meetrid. Keldris. Pepe Lopez.
Aga mõned hotellid teevad seda ise õhtuti ja tasuta. Peab jälgima reklaami.
Ise lähen Mai lõpus.

Tänan heade soovituste eest! Üks küsimus veel-kust saab osta näiteks Malaga ( samuti Torremolinose,Fuengirola)kaarti? Või neid kuskil infopunktis, lennujaamas tasuta? Kuidas on Malaga lennujaama poodide hinnatase? Kas tasub seal ostelda või odavam kohapeal poodides?

Minule andis kaardid reisisaatja Ave. Ühe ostsin peatänava raamatupoest.
Lennujaamas nagu miskit erilist ei ole.
Isiklikult tegin parimad ostud Mijases. Aga see on nii , kuidas juhtub.
Marbella on ka suht lähedal. Alla paari tunni vist. Bussisõit on odav.
Bussijaam on kesklinnas, peatänava lähedal.

Soovitan vaadata Malaga lennujaama Tax-Free poe veinivalikut. Müügil on väga häid Hispaania veine ja väga hea hinnaga. Samuti, kui olete šerri-heerese austajad, siis suurepärane võimalus kaasa osta.

Rongiga Malaga poole sõites enne lennujaama peatust jääb peatus Plaza Mayor - Plaza Mayori keskus. Palju kauplusi. Teisel pool Ikea, sinna tasub ka minna.

Suured tänud head vastajad! Panen soovitused "kõrvataha".

to: ixxx.

Kuidas tax-frees kosmeetika ja parfümeeria hinnad tunduvad? Huvitab hinnatase võrreldes Eestiga.

Tere,
mul plaan minna Hispaaniasse, Malaga, Marbella.
Autoga ja heameelega juba aprill lõpu paiku. Oleks pakkuda 1–2 kohta autos, ühe otsa, kuna ise jään kauemaks.
Plaan oleks minna Helsingist-Rostocki laevaga, ja sealt edasi läbi Saksa ja Prantsusmaa. Võtaks rahulikult ja teeks ka nö väikse tripi Euroopas.

Kui kellegil huvi, võtke ühendust:
Annabel7272@gmail.com

selena

Tunnistan ausalt, et tol korral puudus huvi kosmeetikat kaasa osta, seetõttu ei oska neid hindu kommenteerida.