Arlanda->Bromma odavaim variant

Sai natuke tuhlatud netiavarustes, aga ei leidnud omastarust head varianti, kuidas Arlandast Brommasse saada. Eks ühistransport tundub kõige parem, aga ei suutnud selle hinda kokku kalkuleerida.

Äkki kellelgi on reaalne kogemus ja tahab seda jagada.

http://www.flygbussarna.se/

99+79 SEK ehk siis 20 EUR

0
0

Tänud, käisin ise ka sellel lehel, aga oma rumalusest ei suutnud seal soovitud marsruuti paika panna. Aga tundub, et 4kesi on mõttekam juba takso võtta, kuna hinnanguline takso hind selle vahemaa peale on ca 700SEK e 80EUR.

Kusjuures üks rootslane ise soovitas kasutada kindlaid taksofirmasid, kuna seal pidi samasugune jama käima nagu meil siin (vot sulle siis heaoluühiskonda :) Soovitatud taksofirmad Taxi Kurir, Taxi Stockholm, Taxi 020.

1
0

See 700 SEK Arlandast Brommasse on ikka väga üle hinnatud. Eelmisel kevadel oli näiteks sellel Taxi Kuriril marsruudil Arlanda -- Stockholmi kesklinn (ja vastupidi ) fiks hind -- 520 SEK. Bromma on Arlandale oluliselt lähemal kui kesklinn, seega pole miskit põhjust arvata, et sinna võiks 700 SEK hinnaks olla.

0
0

Siin lehel on Taxi Stockholmi fikseeritud hinnad. Arlanda-Bromma 545 SEK http://www.taxistockholm.se/en/Taxi-Stockholm-Services/Arlanda/

Võimalus on takso veebist ette tellida. Hinnad ja tingimused on ka kodulehel.

Mis puutub soovitusse võtta kindel taksofirma, siis see vastab tõele. Rootsis on varrukataksondus sama levinud kui meilgi.

1
0

Lennujaamast Arlandas väljudes näed pikkasid taksode rivisid, kus igal firmal oma rida, välja astudes hakkavad kõik kohe vehkima. Esimesed paar rida, mis terminalile kõige lähemal, on nö X firmade ja erategijate käes, kes võivad päris roppu hinda küsida. Seega leia nt TaxiKuriri auto (on nad tumedamad sinised) ja sõida südamerahus. Taksomeetrile kuvatakse kohe see fix price

0
0

Tänud veelkord, sain veel targemaks. See Taxi Stockholm oma fix hinnaga tundub parim variant olevat. Samas leidsin 8-le inimesele veel ühe soodsa variandi (ühiku hind sama, mis Taxi Stockholmil 4 inimese puhul) e 15EUR per nägu, kui on 8 inimest. http://www.suntransfers.com/ - pakub transfeeri lausa üle maailma (ka. Eestis). Netist leitud review'd on enamuses positiivsed.

0
0

"Korralagedus" Stockholmi taksonduses on tõde. Ise korduvalt kogetud ja ilma eelnevat infot omamata saad kirve selga. Seal peaks ka kehtima reegel, et kviitungit saamata maksma ei pea aga ei ole kindel. Aga jah Taxi Kurir ja Taxi Stockholm on suuremad normaalsete seas. Taxi Kurir on ka mujal linnades sama normaalne http://www.taxikurir.se/orterisverige/karlstad/taxikurirkarlstad.4.7b6075ef10d5e5d14f680009852.html

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased