Auto rent Norras

Tere! Kas keegi teab kui palju maksab rendiauto Norras? (väike sõiduauto 4 inimesele)

www.avis.com www.rentawreck.com/international.htm www.alamo.no www.hertz.com

Need lingid peaksid teid kindlasti aitama.

Yo!

Ise on mõned korrad Budgetist Gardermoenil VW Golf üüritud. Dep. NOK 4000 kaardil, üür ise 370 per päev, 150 km päevas incl. ülejäänu ca 1.30 NOK per km. Kruvi spido vaier käimakasti külgest lahti, mõõda kiirust GPS ga, enne tagasiandmist valad paagi täis ja vaier paigale; saad päevahinnaga hakkama. Kohalikuks sõiduks pole vaeva väärt, ise käisin -taanis ja Hollandis, tasus ää kull.

Mina ka. Tüüpiline, ikka kust väheke kokku hoida saab siis sealt tuleb hoida, kas vöi pettusega

Kui iga mees hakkab spidot kerima, siis varsti tehaksegi õiglaselt kõrge hind kõigile. Sellised nipitajad torpedeerivad paindlikku suhtumist. Pealegi tuleks see nõuanne lihtsalt ära kustutada.

...et siis Indias kookospähki hinnast talumehelt kaks ruupiat elu ja surma peale alla tingida on OK, suurele kompaniile mõnisada krooni mitte maksta ei ole. Topeltmoraal.

Golf 3 oli juba elektroonilise spidomeetriga ja mingit vaierit polnud, mida lahti kruvida. Kuidas küll Norras õnnestub sellist veeuputusaegset ronti rentida?

Mul pole kunagi India ruupiaid rahakotis olnud. Samas peetakse mõnedes Aasia riikides kauplemist normaalseks ja mõni lausa solvub, kui ostad kohe öeldud hinna eest. See selleks. Oled ehk kuulnud midagi headest tavadest? Kui ajakirjaniku isa ostab turult paki maksumärkideta suitsu, siis ma tahaks näha, kas ta ruttab seda propageerima ajalehes ükskõik millisel lehel? Ilmselt mitte, sest sellele järgneks vestlus peatoimetaja kabinetis. Seega ei ole ka Trip.ee koht kus igasuguseid nippe kõva häälega kuulutada. Aga sõprade ringis võid ikka rääkida. Aga joosepi küsimus tekitas ka minus huvi....

Sellisel juhul mine ja kauple ka selle suure kompaniiga, kui pikaks ajaks spidoka tross lahti kruvida. Üks asi on kauplemine, ning teine pöhimötteliselt vargus.