Autoga New Yorgist Kanadsse

Tere reisisellid! Soov sõita autoga New Yorgist Kanada poole, on kellelgi mingeid kogemusi või soovitusi mida sellel teekonnal kindlasti tasuks vaadata, plaan minna Niagara juga vaatama ja sealt edasi Toronto poole aga ei tea sellest Ameerika osast väga palju, äkki on kellelgi kogemusi või soovitusi jagada? Oleks väga tänulik. Rita

Siin on sellel teemal pisut juttu:

http://trip.ee/foorum/uldfoorum/piiri-ueletus-niagaras

Kahjuks pole ise hiljem sinnakanti sattunud, aga vaevalt et miski väga muutunud on.

0
0

Niagara Fallsi ja Toronto vahele midagi erilist ei jää - ainuke põnevapoolne asi on see, et suurtel tasastel põldudel kasvab viinamari ja nooled-viidad juhatavad huvilisi veinimõisatesse. Toronto ise on väga ilus linn. Kindlasti on elamus teletorni külastamine - vaade 440 meetri kõrguselt (Tallinna teletorni kõige ülemise tipu kõrgus on "ainult" 314 m) on vaatamist väärt. Selge ilmaga paistavad ära ka 70 km kaugusele jääva Niagara Fallsi kõrghooned.

http://www.cntower.ca/en-ca/home.html

Toronto on kuulus oma nö. maa-aluse linna poolest. Kogu kesklinn ja selle peamised ehitised on ühendatud ca 30 km pikkuse tunnelite võrgustikuga, kus asuvad kaubakeskused, poed jne. Seal võib päevakese veeta ilma maapinnale tõusmata. Kuigi arusaamatuks võib jääda, miks seda peaks tegema :)

http://www1.toronto.ca/wps/portal/contentonly?vgnextoid=f537b454b35a2410VgnVCM10000071d60f89RCRD&vgnextchannel=04708b7a29891410VgnVCM10000071d60f89RCRD

0
0

Mõtlesin küll rohkem seda kas teel New Yorgist Niagarani jääb tee peale midagi vaatamisväärset ja kuhu võiks sisse pöörata.

0
0
0
0

Meie sõitsime eelmine suvi New Yorgist Niagarani ja peatuse koos ööbimisega tegime Watkins Glen State Pargis. Sõitma hakkasime mitte just varahommikul, aga kohale jõudsime õhtul. Piletiraha enam ei küsitud. Õnneks oli veel valge ja saime jalutada pargis ringi. Ööbimiskoht oli kohe pargi ääres ja samas ka grillimisvõimalus ning suur bassein. Väga meeldis. Ööbisime http://www.senecalodge.com/ Ööbimise eest sai maksta sularahas.

0
0

Hei!

Plaanin teha autoga ringi NY-Niagara-Montreal-Boston-NY Kuidas USA-s ja Kanadas telkimisega lood on? Hotellid tunduvad kuidagi kallid seal kandis,booking alla 120€ öö eriti midagi ei paku. Või leiab tee äärest mõistliku hinnaga öömaja?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased