Autoreis Euroopas.

Tere.

Plaanis käesoleva aasta augustis realiseerida ammune unistus ja jõuda sõiduautoga Eestimaalt Põhja-Portugali. Ööbida kavatseks campingutes. Eeltööd on juba üksjagu tehtud, kuid siiski... on keegi tripi rahvast sellist plaani realiseerinud? Huvitab kõige otsem tee Poolast Põhja-Prantsusmaale. Sealt edasi on soov liikuda mööda Atlandi rannikut. Kõik nõuanded ja arvamused on teretulnud.

Tänud.

1
2

Tervist! Plaan on vägev. Omast kogemusest võin öelda, et reaalsuses on kõik aga veelgi vägevam! Igal juhul minge ja käige ära :)

(Endal sai sarnane trip eelmine aasta ellu viidud. Kindlat autot küll polnud, küll aga oli mitukümmend erinevat. Ehk siis sai Eestist häälega mindud Hispaaniasse ning kogu Pürenee rannikule ring peale tehtud.)

Omaette elamus. Loodan, et Te saate igati positiivse feeling kogu tripist :) Arvestage sellega, et Põhja-Hispaanias võib öösel võrdlemisi jahe olla, lõunas (ning idas) aga ei pääse ööselgi lämbuse käest kuhugi.

Ma küll ei tea, kas te Lõuna-Hispaaniasse plaanite minna, aga kui lähete, siis külastage võrratut RONDAt ja selle ümbrust. Linnas on küll palju turiste, aga mitte liiga palju. Loodus on i m e i l u s. Uurige :)

0
0

Lõuna-Hispaaniasse seekord ei jõua.Põhirõhk jääb Atlandi rannikule.Põhja-Hispaaniast üle Santiago de Compostela ´Tui`sse. Sealt Viana do Castelo, Braga, Vila Real, Viseu, Guarda ning edasi Hispaaniasse: Salamanca, Valladolid, Burgos, Vitoria Gasteiz, Pamplona. Siis Prantsusmaa: Pau Toulouse, Narbonne, Avignion... üle Shveitsi, Austria ja Slovakkia Poola. Krakovi ümbrus ja linn ise. Siis kodupoole.

0
0

Peaks olema kiirteemaks 24h, nii kui pikemalt magad maksad kahe päeva eest.

0
0

on ka umbes sama plaan, täpselt ei tea veel kas sept või august, aga suve lõppus, plaan siis eestist sõita euroopasse, mõtlen veel kas teen kindla plaani või improviseerin, lõpp punktiks oleks siis kas amsterdam või atlandi ookeani rannik. Ühe laksu olen eelmine aasta autoga käinud, siis berliinis, ja meeldis, nii et see aasta sama plaan, eks kui täpsemalt tean siis kirjutan.

0
0

Poolast Varssav-Poznan-Frank a.o.A2- Berliin Osnabrück BadOeynhausen (A30) ja sealt näitab juba Antwerpen->Lille ja vastavalt vajadusele. Prantsusmaal eriti valikuid ei ole. Aga eks see jupp peate "silmad kinni" sõitma. Muidu venib minek väga pikaks.

0
0

Meil ka siin sama plaan umbes.. et kas augusti lõpp või sept algus käia ära autoga Hispaanias või Portugalis.. aga midagi täpselt pole veel planeerinud.. Olete te ka juba kulutusi arvestanud umbkaudugi? Juhul kui jah siis mitmekesi plaanite minna ja kui kaua umbes reis võiks kesta.. ja mis maksumuseks võiks umbkaudu kujuneda?

0
0

Kulud ca 30 000 EEK, siis peaks olema kõik sees kämpingud, bensiin, söök jms. Oleme arvestanud 3 nädalaga (mitte vähemaga), alustame Hiiumaalt. Reisiseltskonnaks on 3 täiskasvanut, 1 laps (7 a) ja miniatuurne koerake.

0
0

Olen just (reedel, 2 mail) tagasi oma Euroopa reisult. Kuid me jõudsime kuni Rooma välja. Panime oma muljed sellest reisust ja palju pilte oma kodulehekülje peale. Siin ei saa vist nimi avaldada, seda arvestatkse kui reklaam :)) Kui sul huvi on ja küsimusi, kirjuta või anna märku kuhu ma saaksin sulle kirjutada :)) Reis on vägagi põnev olnud. Kestis kolm nädalat. Sai ööbitud nii autos (tagasiteel, kui oli arvestatud palju raha läks:)), kui ka paremates hotellides. On soovidata üks põnev koht Austrias. Jõudu!

0
0

ära põe. Oma kodulehele võid lingi ikka panna

0
0

Plaan on minna väikebussiga Saksamaa ja Austria ringile! Esimene seesugune reis ja pole mingeid kogemusi. Huviga loeks sonka reisikirjeldust(äkki saadad lingi oma kodukale [email protected]). üks üldine küsimus ka: nimelt millised kämpimisvõimalused on Poolas, Austrias ja Saksamaal? Millisesse hinnaklassi telkimine jääb ja kas etteteatamata on võimalik üldse kohta saada? Sõit jääb juuli lõppu! Ja noh, igasugu tarkuseterad ning positiivsed nõuanded on ka teretulnud! Ette tänades! . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Oma kodulehe lingi ikka võib panna

0
0

Me käisime eelmisel aastal austria tripil ning jäime reisuga igati rahule. Meie reis jäi juulikuu lõpu poole ja eelnevalt mingeid ööbimiskohti kinni ei pannud, sest polnud kindlad kas plaanitud ajaks õigesse kohta jõuame ning seepärast kiirustama ka hakata ei tahtnud. Netist otsisin ööbimikohtade st telkimiskohtade kohta infi ja kui mõni sobilikus hinnas ja kohas, kust tõenäoliselt meiegi läbi sõitma pidime kirjutasin ülesse ja märkisin kaardile. Enamasti leidsime juhuslikkuse teel omale ööbimiskohad. Kui täpsemalt teada soovid, kus meie ööbimiskohad olid ja mis hinnad, siis võid endast teada anda ja jagan meelsasti oma häid kogemusi. Mis kanti teil austrias plaanis külastada?

0
0

Tere!

Poolas on palju kämpinguid ja hinnad on erinevad (sõltub "*-dest"), aga odavamad kui Saksamaal. Nii telgikoht maksab mõnes kämpingus 2-5 zlotti.

Annan mõned lingid:

Tarnow: http://www.camping.tarnow.pl/1024/index_part_1024.html

Swinoujscie (merekuurort): http://camping-relax.com.pl

0
0

Oskab ehk keegi soovitada lastele huvipakkuvaid atraktsioone jms reisil mööda Atlandi rannikut Põhja-Prantsusmaast Põhja-Portugalini, ka Põhja-Hispaanias.

0
0

Aitäh kõigile, kes meie reisiplaani osas kaasa rääkisid. Aeg siis sealmaal, et juuli lõpupäevil/augusti esipäevadel sõitu alustada. Oleme teinud üksjagu eeltööd ja Hulgusele - kasutame teed Varssavist mööda A30 Poznan-Frankfurt a.Oder-Osanabrück, sealt alla Liege peale ja üle Monsi Prantsusmaale: Amiens, St. Mount Michel, St. Malo, Brest, La Rochell, Mimizan, San Sebastian Hispaanias. Esimese hooga üritaks võimalikult kiiresti Prantsusmaale välja jõuda ning peale Bresti hakata juba mööda Atlandi rannikut kulgema.Ööbimine campsides.Välja jõuda tahame Portugali. Paar mõtet on tekkinud: 1.Kas keegi on juba sel aastal enamvähem samal liinil kulgenud (teeolud, maksud, kütuse hind, kus soetada kleepsu esiklaasile riikides, kus see vajalikuks osutub sõiduautole, kaasas matkapliit gaasile: keermega (goleman firma)ons võimalust osta teel bensujaamadest gaasipurke juurde). 2.Kaasas meil 7aastane tütarlaps, kelle huviks hobused. Häid nõuandeid oleme tripist leidnud, kuid ehk on kellelgi veel midagi põnevat lisada just lapse peale mõeldes.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased