Autorendifirmad Itaalias

Tere, soov leida usaldusväärset autorendifirmat Milano Malpensa lennujaamast. Kas kellelgi positiivseid kogemusi ja milliste firmadega? Mida arvata Economy Car Hire nimelisest firmast, leping tundus vastuoluline...?

Olen surfanud kümnetel "autonoleggio" lehekülgedel ja praeguseks olen otsustanud hinna ja kvaliteedi suhte tõttu Avise kasuks. Pole mingeid lisakilomeetrite lisatasusid ja muud jura, probleemide korral saan pöörduda Eesti esinduse poole ja ei pea kohalikega oma pead vaevama. Kliendikaarti või SAS boonuskaarti kasutades saab normaalsele autole sama hinna või odavamagi kui mingite tundmatute firmade pisitillukesi autosid rentides. Teine võimalus on minna kohale ja vaadata, mida parasjagu pakutakse. Kuna ise lähen koos lapsega, siis eelistan ette broneerida. Kui aga kellegil on häid nõuandeid või hinnainfot, siis need on väga teretulnud.

Mina olen paar korda Itaalias kasutanud selle ettevõtte teenust. Probleeme ei ole seni olnud ja hind on ka odav. Nädal väikest sõiduautot maksis 160 EURi - auto oli Lancia Musa ja teine kord Fiat Punto. Proovitud nii Sitsiilias kui Malpensas. Malpensas vahendatakse sellise rendifirma nagu Locauto teenust. Sitsiiliat ei mäleta. Malpensast võttes oli tagatisraha suht suur kui special-kindlustust ei tee - 800 EURi. Muu ok ja võiks küll soovitada.

Jah see 800.- tekitabki väikest muret. Kui väiksemgi mõlk, siis jääb see raha arvatavasti rendifirmale ja kuidas tegelikult selle economist kätte saab, seda ei tea.

Bronni siin AVISest ära ja küsi infi lisaks mis sind huvitab. Eelmine aasta sai nii Itaalia reisil tehtud ja ei mingit muret. Kui jätta kohapeal valimiseks võib ilma jääda lihtsalt.

Võtsime eelmine aasta Milaanost Europcari autorendi, broneerisime Tallinnast ära, positiivne kogemus.

Mina võtsin eelmine aasta EuropCari rendikast auto Malpensa lennukas. Kõigepealt võtsin ühendust tallinnas oleva esindusega, ütlesin mis autot ja mille jaoks vaja ja nemad siis broneerisid selle mulle ilusti õigeks ajaks lennujaamas ära. Siin midagi maksma ei pidanud, kohapeal küsivad krediitkaarti-sulas ei arveldata. (krediitkaardiga arveldades neil ka hiljem kiireim viis sulle jälile saada kui sa nt ei tulegi tagasi autoga) 5 päeva läks kokku ca 250 euri + kütus.

Kui itaaliasse seiklema lähed mööda autostrade siis soovitan soojalt varuda taskud münte täis-sest kiirtee kasutamine maksab ja siis pead sa kärmelt ja soovitavalt ka täpse raha letti panema, sest sinu taga saab olema alati järjekord ja kõigil on kiire :)

Meie kasutasime Sitsiilias läbi Holiday Autos lehe bronnitud masinat - http://www.holidayautos.co.uk/car-hire/sicily.htm . Kohapealseks partneriks oli seal Sixt. Niipalju kui maksime üle neti, niipalju raha ka kulus. Krediitkaardi pealt bronniti küll 800.-EURi ära, kuid miskeid lisatasusid ekstra juhi või teises kohas tagastamise eest või miski muu vidina eest ei nõutud. Auto oli uus ja aus.

Ahjaa. Kiirteedele on alati ka alternatiiv olemas: mitte-kiirteed. Sõitsime Sitsiilias just mööda selliseid kohalikke teid ja usun et nägin kordades enam seda kaunist maad kui oleks mööda kiirteed põrutanud. Kirjutan siin just enda muljetest - http://sitsiiliareisikiri2008.blogspot.com/

Teab ehk keegi Roomas v Napolis mõnd sellist rendifirmat, mis tagatisraha ei nõua? Sardiinias õnnestus täitsa leida selline.