Autorent Istanbulis.

Oskab ehk keegi soovitada hea hinnaga auto renti Istanbulis.

Tänud!

Ei, ei oska, aga see ei tundu väga hea plaan. Istanabul cardiga saad põhimõtteliselt igale poole, Teine asi, kui tahad Istanbulist kuhugi välja sõita.

2
1

Plaan jah eemale sõita Istanbulist.

1
0

Kasutasin sellist firmat https://www.pandoracarhire.com.tr/en
Kusjuures alguses ma ei teadnud, et neil on esindusi üle Türgi ja oleks saanud auto ära anda teises linnas. Seetõttu sai asjatult pikk maa läbitud, et samasse linna tagasi viia.
Ma pole enam päris kindel, aga üks jama vist ikka oli ka. Nimelt tahtsin sedaani (vähemalt arvan nii, aga võisin ka kogemata valesti klikkida) aga sain Fiat Doblo, ehk sisuliselt kaubiku. Edasi liikus küll normaalselt ja kiirteel hätta ei jäänud.
PS. Vaatasin nüüd broneeringu üle ja olin tellinud Ford Tourneo Courieri. See tundub väheke suurem masin olevat.
Nojah, hind ka ju oluline. Maksin 28.10 18:00 - 05.11 15:00 eest 234.30 €. See oli 2021 a ja vahepeal on Türgis hinnad kõvasti tõusnud. Samas on ka euro kurss liiri suhtes selle ajaga kahekordistunud, nii et olulist vahet meie jaoks pole.

1
0

Võtsin eelmine suvi lennujaama Budgetist. Broneering tasus teha nende Türgi lehelt ja maksed liirides. Nii oli kõvasti odavam. Renault Megane 10 päevaks u 350 eurot. Euroopa Budgeti lehtedel oli sama asi vist 100 eurot kallim.

Kuna lennujaamast saab kohe kihutama hakata, siis on vahel tõenäoliselt kasulikum bussi või taksoga lennujaama sõita ja sealt auto võtta ka linnas elades. Kommentaaride järgi tundusid samade firmade Taksimi kontorid olevat tunduvalt suuremad norijad. Lennujaamas mingit erilist kriimude otsimist tagastusel ei toimunud.

1
0

Mina olen kasutanud mingit kohalikku Almira Car Rental nimelist firmat. https://www.almiracars.com/

Vanasti oli soodsam kui nn rahvusvahelised ketid. Nüüd pole enam mingid aastad Türgis käinud ehk siis nende viimaseid hindu ei tea.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased