trip-krainetrip-ukraine-dark
Autorent Kreetal

Tere,

Selline küsimus, et lähen 2.okt Kreetale ja tegin internetis rendi autole hinnapäringu. Pakuti Suzuki Jimmyt 40 euri päev, kogu kindlustusega. Kes on käinud võiks öelda,et kas norm hind või saab kohapealt odavamalt? Pole ju enam hooaeg ka.

See hind on normaalne ja isegi väljaspool hooaega on mõistlik ette tellida ,et mitte kohapeal end sellega vaevata, vaid puhkusega tegeleda!

käisin seal just ise ka.. ja tuttavad võtsid auto nädalaks.. maksid selle eest 225 euri.. nii et mine kohale ja tingi.. seal kohti palju kust saad autot rentida:P

Arvan, et pole mingit mõtet autot ette tellida. Kohapeal on rendifirmasid küll ja veel ning autost sa ilma ei jää. (kui just su asukoht pole kuskil pärapõrgus). Sarnase auto hindasid ei mäleta, aga ise võtsime Yoyota Aigo (1,0 või oli see 1,1? mootoriga) 5 päevaks ja maksime 28 euri päev + saime pool päeva veel "kauba peale" (st, et saime auto kätte eelmisel päeval kell kolm). Auto oli igati asjalik ja hätta meid ei jätnud, saime hakkama nii linnas kui mägedes. (olime kolm täiskasvanud inimest)

Tänud heade nõuannete eest!

kas mandriKreekas saab autorendi eest ikka kaardiga maksta? Ähvardavad, et kaardiga ei saa midagi...

Kuidas selle tasumisega sealkandis on? Et maksan lihtsalt sulas summa (nt 300€) ära ning mingit tagatist ei nõuta? Krediitkaardiga ei tahaks maksta, liiati kui veel nad mitmekordset broneeringut harrastavad (nagu räägitakse).

Loodan, et 29.09-06.10 on kenad ilmad, kuna tahaks kabriot võtta. Veebis kiirelt tuhlates on näha, et hinnaerinevused on ikka tohutud, vaat et mitmekordsed.

mis maksab rendiauto päev Alanyas, mis firma on soodsam ja parem?

Kreeta linnades/külades on rendifirmasid praktiliselt igal nurgal. Samuti on esindatud rahvusvahelised firmad (avis, hertz), kust võib vedamise korral saada isegi odavamalt.

Olen küll reisinud, kui pole seni kunagi kuskil autot rentima pidanud - seega täiesti võhik. Kui mul krediitkaarti pole (või ma ei taha seal nende topeltbroneeringute tõttu seal seda lehvitada), siis mismoodi see autorentimine käib? Mida nad siis tagatiseks tahavad? Mingit suuremat sularahasummat?

Kuidas on rendifirmades turvahällide ja turvatoolidega - oleks kohe mõlemat vaja...

Mina võtsin Kreetal VW Polo 7-ks päevaks. Maksma läks 2400 EEK-u koos kindlustusega. Auto toodi kokkulepitud ajal hotelli ukse ette ära. Broneeringu tegin läbi interneti, tuli palju odavam, kui kohapel ostes.

Kas neti kaudu broneerides (nt selle viimase lingi kaudu) võib olla ikka kindel, et auto selleks ajaks kohale tuuakse nagu broneeringus märkisin? Ja kuidas toimub summa tasumine? Kui auto hotelli tuuakse siis kohapeal sularahas?

Olles Mallorcal veebi kaudu bronnides veidi väntsutada saanud huvitaks väga kes mis firmaga bronninud on ja kuidas asjaajamine on sujunud.

Paari sõnaga- Mallorcal otsisime kah üht odavaimat ja ühe aadressi kaudu. Sõbrad said auto lennujaamas esindatud firmast, meile aga pidi kohale toodama... ei toodud, järgmine päev pidime uuesti lennujaama tulema autole järgi, tagastada tuli a´la keset tühermaad kuskil...

Ühesõnaga sooviks teada rendifirma nime, kellel ka konkreetne kontor on, kust kohe ka auto saan.

Kas keegi on sealt eelnevalt broneerinud auto ja kas on usaldusväärne firma? Toovad õigeks ajaks kohale? Kas peale broneeringu saatmist nad helistavad või saadavad meili? Kuidas käib tasumine, kas kohapeal auto kätte saades sularahas?

crete car rent http://www.rental-center-crete.com special prices

Selle firmaga küll kogemust pole, aga üldiselt neti teel bronnides saadetakse kinnitav meil. Auto on alati toodud kohale täpselt õigeks ajaks, ja maksmine on toimunud koos lepingu sõlmimisega (rohkem ju reeglina rendifirmaga kontakti pole - lõpus jätad auto nt lennujaama ja võti mati alla...)

just tulin Kreetalt. Autorenti bronnida pole kindlasti mõtet. Kohapeal odavamaid firmasid jalaga segada. Hinnad alates 20 eur, väike Fiat, normaalne pereauto al 25 eur, Suzuki Jeep 35-40 Eur. Tingi!

Broneerisin nädal tagasi siit auto ära. Aga vastust pole meilile küll tulnud. Kuigi oli kirjas, et saadavad kinnituse esimesel võimalusel. Kas tasuks juba muretseda?

http://www.rental-center-crete.com

Broneerisin ka nimetatud web-i aadressilt auto ning poole tunniga tuli 2 kinnitust e-posti :D

  1. Kinnitus HTML versioonis ehk siis graafikaga
  2. Kinnitus teksti versioonina

Lgp. maaliis võib juhtuda, et sinu e-posti server määras koheselt tundmatult e-kirja saades ta rämpskirjaks (junk), seda teeb gmail, hotmail ja veel mõned.

Tee bron uuesti, nädal ootamist on liiga pikk aeg. Max 2 päeva ootaksin ise.

Kas siin kirjutanud ja sellelt lehelt http://www.rental-center-crete.com bronninud inimesed on juba reisilt tagasi? Kas broneerimine toimis ja auto oli õigel ajal kohal? Kuidas see üldse käib, kas teatatakse hotellis, et auto saabus või pead ise otsima ja ootama? Kas keegi helistab üle? Kas tagastamiseks jätad auto hotelli juurde ja nad viivad ise selle ära või vaatab keegi enne auto üle?

Sain ilusti broneeringule kinnituse ja seal on ka kõigile minu poolt küsitud küsimustele vastus. Paistab, et asi toimib. Aga mul on küsimus, et kas keegi on tellinud ka koos lastetooliga? Missugune see tool on? Valikus oli alla 3a ja üle 3a lastele. Kuna mu 7a istub kodus sõites toolis valisin ka tooli. Nüüd tuli aga kiri, et tool on 4-6aastastele mõeldud. Tundub siis, et ei ole tegu mingi istumise aluse tüüpi tooliga. On kellelgi kogemusi, ka mujalt autofirmadest, et kas suurematele üldse toole pakutakse?