Autorent Mallorcal

Kas keegi on millalgi Mallorcal autot rentinud? Kas teha seda interneti kaudu ette või on soodsam kohapeal? Mis maksab seal bensiin? Deposiit võetakse arvelt (osadel autodel oli ca 1400eur)
Teab keegi siis lisada ka soodsamad lk/firmad kus autod broneerid :)
Aitäh!

Autorendist Mallorcal on varasemalt juttu olnud siin.

Soovitan kohaliku firmat vanrell http://rentacarvanrell.com/en/ olen ise rentinud korduvalt neilt autot, teenindus kiire, probleeme pole olnud , deposiiti ei võeta. Teine soodne firma oleks autoclick www.autoclick.co.uk samuti soodasa hinnaga ning deposiit 100-200€ .

Ma tegin nii: Sõitsin lennujaamast bussiga hotelli Hotel Helios Mallorca, maksis 3 euri ja buss läheb iga poole tunni tagant. Hotelli vastas on mitu ratta ja autorendi punkti, kus passi ettenäitamisel vormistad 5 min dokumente ja maksad olenevalt autost 25 kuni 50 euri ning sõidad täis paagiga autoga minema. 24h pärast tood täis paagiga auto tagasi. Bensiin oli tiba kallim, kui meil, aga kuna rentisin migi 1,4 liitrise putuka, siis suutsin päevaga vist 20 liitrit maha kärutada.
Muidugi on lennujaamas ca 10 rendifirmat, kes kõik igasugu lisa garantiisid pähe määrivad.

Käisime seal 3 a tagasi. Rentisime auto 10- ks päevaks ja internetist. Saime auto lennujaamast kätte ja viisime pärast tagasi. Keegi ei surunud juurde lisakindlustusi. Deposiit oli tol korral 500.-. Oleme kasutanud www.economycarrentals.com ja http://www.rentalcars.com. Ma ei tea, kas kohapeal oleks olnud soodsam, kui see, millega meil õnnestus auto rentida. Paak oli täis ja tühjana viisime tagasi.

Rentisime mais El Arenalil auto. Ei mingot deposiiti ega lisakindlustust. Auto anti kätte pooliku paagiga ja paluti umbes sama kogusega tagastada. Siis oli l hind 1.30. Suutsime kahe päevaga ca 30l kulutada. Autod kõik kriimulised. Kui pöörasin sellele tähelepanu, siis vehiti ainult käega et see tühiasi. Ausalt ega seal ei näinud tõesti ühtegi autot vähemalt kriimuta. Parkimisel tehakse nn ruumi endale. Liiklus muidu vägagi ok. Mina soovitaks kohapeal rentida.

Ah jaa, hind oleneb asukohast. Lennujaamast kõige odavam, aga me soovisime ainult 2ks päevaks. El Arenalil automaat 25-35€ päev. Firma nime ei mäleta kahjuks. Käisime paar kohta läbi ennem.