Autorent Portos

Vaja Portos rentida auto 2 nädalaks. Sealne omavastutus on ca 1000 eurot, mis tuleb rendifirmale kanda lisaks auto rendihinnale. Kas keegi teab, kui osta lisakindlustus (ca 50 euri), millega omavastutus on 0, kas siis tahab rendifirma ikka seda 1000 euri alguses?

Kui keegi teab soodsaid rendifirmasid, oleks ka väga tänulik info eest!

Kuna ei ole olemas universaalseid autorendi tingimusi ja Portos saab autot rentida ilmselt rohkem kui ühest firmast ning kindlustuse hankimiseks on ka mitmeid võimalusi, siis ainus võimalik vastus su küsimusele on: "Ei oska öelda. Küsi rendifirmast". :-)

Teisele küsimusele saad suure tõenäosusega vähemalt osalise vastuse kui lehe ülaosas olevasse otsingusse kirjutad "autorent Portos"

0
1

Kasutan ära vana teemat ja uurin, millise autorendifirmaga on kõige vähem jama.Ideaalis saaks tellides juba ära maksta ja kohe osta ka selle 0 vastutusega lisakindlustuse. Kuna viimsed korrad on meil olnud probleeme, siis tahaks seda nüüd vältida.

0
0

Olen võtnud Europcari. Nende lisakindlustusi ei võtnud, ostsin need varem otse kindlustusfirmast. Omavastutus ei olnud kindlasti 1000 eurot (see on pigem odavamatel rendifirmadel). Pigem äkki 200-300 eurot. Lisaks broneeriti midagi Viaverde süsteemi kasutamise eest.Tagastamisel keegi probleeme ei teinud ja kriime otsima ei hakanud. See jällegi pigem nende odavrendifirmade teema, kui sa nende kalleid kindlustusi ei võta.Eelmine aast võtsin jälle Europcari Lissabonist. Sama asi. Broneeriti mingi normaalne summa ja tagastades ei viitsitud eriti midagi vaadata. Rendifirmalt jätkuvalt lisakindlustusi ei ostnud.

0
0

Europcari, Avise vms suurte firmade deposiit ja omavastutus (excess) ei ole samad asjad. Avis näiteks broneerib mu kaardil rendi alguses £200-400 olenevalt rendi pikkusest, aga ilma lisakindlustuseta on mu omavastutus probleemide korral alates £1500, olenevalt autoklassist.Sixt on broneerinud  väikese deposiidi isegi omavastutuseta kindlustuse puhul.

0
0

Vastab tõele. Mul oli tõesti eksitav info.Vaatasin üle. Eelmise aasta rendil oli omavastutus 1970 eurot. Krediitkaardilt võis tingimuste järgi broneerida 300 eurot + äkki midagi ViaVerde ja kütuse eest. See broneering võiski kohal olla mingi 200-400 eurot. Täpsemalt on äkki kusagil tšekil kirjas.Oluline siis pigem see, et osad suuremad mitteodav rendifirmad ei tee isegi ilma lisakindlustusteta kaardile broneeringut terve omavastutuse piires vaid mingi väiksema summa eest, mis on neil tingimustes konkreetselt välja toodud. Seega saad teha ise sobiva kindlustuse otse kindlustusfirmast ja ei pea kaardil hoidma 1000-2000 eurot vaba raha.

0
0

Vabandust, kuna kasutasin vana teemat, siis ilmselt seda deposiiti enam pole mõtet arutada. Mind huvitab see, milline autorendifirma pakuks kohe broneerides ka 0 omavastutusega kindlustust. Ma saan aru, et paljudega peab selle lihtsalt koha peal juurde ostma...

0
0

Suurtel firmade ei ole mul veel ette tulnud, et 0 omavastutus kohe hinnas oleks, soovi korral saab juurde osta. Osadel broneeringu käigus, osadel kohapeal.Portugalis mul kogemused puuduvad, aga näiteks Kanaaridel ja Kreekas kohalikest firmadest rentides on zero excess kohe välja toodud.

0
0

Suurtel pead selle tihti ise hinnakirja järgi juurde arvutama. Mõni laseb tõesti broneeringu käigus juurde lisada, aga teistel saab alles kohal maksta. Samas hinna peaks nende lehelt siiski üles leidma. Ja sama firma eesti esindusest letihinnaga autot küsides võib samuti saada kindlustused kohe hinnale juurde. Samas see kõik kokku võib vahel üsna kulukas olla võrreldes kohalike soodukatega.Odavrendifirmasid ei tea. Näiteks Goldcaril on nende lehelt võttes vist küll võimalik kõik kindlustused kohe hinda saada.

0
0

Vaatasin huvi pärast ja näiteks Europcari lehelt saab ka kohe 0 omavastutusega kindlustused juurde panna.

0
0

Itaalias olen küsinud Europcarilt ja Hertzilt kohe "0" omavastutust ja nii ka ilma igasuguse probleemita saanud. Tagatis ca 300 euri. Ainuke, kes küsis kunagi suure tagatise (800 või 1000) oli Sixt. Neilt ei soovita ma mitte kunagi autot võtta. Põhjuseid palju!  

0
0

Võin soovitada economybookings.com Seal saad ise võrrelda hindu ja tingimusi. Ning mis peamine, saad rentida ükskõik kus kohast auto ning ükskõik millal.

2
0

Ma ise olen lisaks piltidele ka aeglaselt liikudes video lähedalt teinud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased