Autorent Tirana lennujaamast?

Tere,

Leidub kellelgi kogemusi sealsete rendifirmadega? Millist vältida?

Juunis 2022 kasutasin sellise firma teenust: https://tiarent.al/ Auto oli vana ja väsinud, muu asjaajamine sujus probleemideta.

2
0

Mul sama küsimus, minek oktoobris - kõik autorendi soovitused ja kontaktid on väga teretulnud!

Ehk on kellelgi abi minu senistest väljakaevamistöödest FB gruppides ja reisifoorumites - üsna sageli soovitatakse vältida selliseid firmasid nagu ACE ja OK Mobility. Pigem positiivse poole pealt on silma jäänud Easydrive Albania, Albarent, Abbycar.

Lisaks on silma jäänud selline huvitav asi nagu Rent from locals. Kui usaldusväärne see on, ei oska isegi oletada.

0
0

Aastaid tagasi kasutasin Enterprise'i. Reaalselt võis tellimus olla ka Alamo alt. Kokkuvõttes sama firma, aga hinnad sama auto eest erinevatelt lehtedelt ja vahendajatelt erinevate hindadega. Väga korralik teenindus ja normaalne auto. Teenindus jäi eriti meelde oma asjalikkusega.

Enne reisi uurisin neid kohalikke firmasid ka, aga põhjalikum uurimine näitas, et autod on suhteliselt vanad, suvalisel hetkel lähevad põlema suvalised hoiatustuled jne. Põhimõtteliselt kuhugi kaugemale mägedesse sõites võib juhtuda, et tuleb pool päeva asendusautot oodata ja seda tiheda programmiga ringreisil ei viitsiks teha. Reis Tiranast renditud autoga oli tõenäoliselt juba üle 5 aasta tagasi ja praegust seisu kohalike firmadega ei tea.

1
0

Mina rentisin Splitist eelmise aasta juunis OK Mobilityst rendika. Auto oli 6 kuud vana ja tagastamisel probleeme ei olnud.

Vaadates arvustusi läbi Trustpiloti siis jah see on viimane firma millest üldse autot rentida.

0
0

Oktoobris rentisime Albaanias 3,5 nädalaks auto. Parima diili saime OK Mobilityst ja kõik toimis kenasti (võtsime lisaks täiskindlustuse) ning auto oli korralik.

Kirjutasin sellest ka natuke blogipostituses: https://hiieliinreisib.com/albaania-reis-kasulik-info/#Autorent_Albaanias

1
0

[email protected] - nädalaks rentisime auto ja kõik oli väga sujuv. Auto, mille saime, ei olnud just kõige paremas seisukorras ja alguses see ehmatas ära, aga nähes sealset liikluskultuuri, siis oli hea meel, et auto ei olnud ilma ühegi kriipsu-kraapsuta.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased