jan110

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kusjuures oligi selles probleem. Alguses hakkasin mõtlema, et ehk on mul krediitkaardil mingi päevalimiit, aga kuna summa oli mingi marginaalne 33 eurot vaid, siis leidsingi juhuslikult " turvalised ostud netis " menüü. Peale selle aktiveerimist oli asi korras ka. Piletid ostetud.

Ainus jama oli see, et kuna mul nimes š - täht, siis online piletile seda millegipärast ei tulnud. Ongi nüüd nii , et üks täht nimes puudu. Loodan, et seepärast mind rongist välja ei visata.

Nojah. Tundub, et õnne kuidagi ei ole. Kuna reis veebruaris, siis proovisin täna DB kodukalt rongipileteid osta, aga viimasel momendil, kui juba krediitkaardiandmed on sisestatud ja peaks nagu bookima, siis viskab alati errori. Et a la kontrolligu ma oma krediitkaarti. Samas on andmed õigesti sisestatud ja limiiti ka kaardil piisavalt. Müstika...Tegemist siis Swedi Mastercardiga.

Ja väga äkitselt on ka endistest 29 eurostest sooduspiletitest saanud äkitsi 69 eurosed piletid. Ei saagi kohe pihta, mis moel need hinnad seal muutuvad.

Leidsin muidu ka päris hea pakkumise Air Berlinilt. 49 eurot oli lend Nürnbergi varahommikul. Lihtsalt sellisel juhul kuidagi vaja Weezest Düsseldorf Internationali saada, mis jälle omakorda maksab.

Logistika läheb nii keerukaks, et autorent tuleb juba mugavam ;))

Või lausa sedamoodi, et peab kohe jooksma bussi peale ja isegi siis võib järjekord juba nii suur olla, et ei mahugi peale!?

Kuna reisin Würzburgi, siis plaanisin DB kodukalt pileti ette ära osta. Selle Kevelaeri raudteejaama kasutamises on mul veel paar foobiat:

  1. Kõigepealt see tatanka viimane postitus muidugi
  2. Buss saabub Kevelaeri 22.43 ( kui nt ei hiline ) ja juba 22.51 läheb rong Krefeldi - liiga nibin-nabin ajaliselt võibolla.
  3. Krefeldis on vaid 11 min, et minna Kölni suunduvale rongile. Saabub perroonile 4 ja läheb perroonilt 2. Aga kui üks rong hilineb, siis on teine läinud ja mu nn savings fare ( mis paraku kehtib ainult kindlale rongile ) mõttetuks osutunud.

Hetkel tundub mõttekam ( tõsi küll ligi 16 euri kallim ) ja mugavam minna 23.00 väljuvale shuttle-bussile , mis sõidab 2.15 Kölni.

Ei taha uut teemat teha, seega küsin ka teadjamatelt, kas ICE rongi jaoks peaks piletit ostes ka istekoha reserveeringu võtma? Kas seal pole nii, et kui kohad täis, siis ei saa peale?