Bali

Soovin täita oma unistust - võtta kuuks ajaks end eemale ning sõita hingerahupuhkusele Balile.
Ma pole kunagi ühtegi lennupiletit ostnud ega neis portaalides shopanud... :(
Palun, kas kellegil on teadmisi, kuidas oleks kõige soodsam lahendus Balile? Perioodiks umb 19.02- 12.03.15.
Tänan!

Uurida tasub minekuid Helsingist ja ka Stockholmist , näiteks skyscanner i abil.

Leitud matrixist:
Tallinn (TLL) to Denpasar Bali (DPS) — Mon, Feb 16
Overnight flight

Tallinn (TLL) to Stockholm (ARN) — Mon, Feb 16
Estonian Air 123
Dep: 1:50 pm
Arr: 1:50 pm
1h 0m
Canadair RJ 900
Economy (Q)
Meal
Layover in ARN
1h 0m

Stockholm (ARN) to Doha (DOH) — Mon, Feb 16
Qatar Airways(Q.C.S.C) 168
Dep: 2:50 pm
Arr: 10:50 pm
6h 0m
Boeing 787
Economy (O)
Meal
Layover in DOH
4h 0m

Doha (DOH) to Denpasar Bali (DPS) — Tue, Feb 17
Qatar Airways(Q.C.S.C) 962
Dep: 2:50 am
Arr: 5:10 pm
9h 20m
Boeing 787
Economy (O)
Meal
Denpasar Bali (DPS) to Helsinki (HEL) — Tue, Mar 10
Overnight flight

Denpasar Bali (DPS) to Doha (DOH) — Tue, Mar 10
Qatar Airways(Q.C.S.C) 963
Dep: 7:00 pm
Arr: 11:45 pm
9h 45m
Boeing 787
Economy (O)
Meal
Layover in DOH
2h 55m

Doha (DOH) to Stockholm (ARN) — Wed, Mar 11
Qatar Airways(Q.C.S.C) 169
Dep: 2:40 am
Arr: 7:05 am
6h 25m
Boeing 787
Economy (O)
Meal
Layover in ARN
1h 35m

Stockholm (ARN) to Helsinki (HEL) — Wed, Mar 11
Finnair 644
Dep: 8:40 am
Arr: 10:35 am
0h 55m
Airbus A320
Economy (O)

Algus Tallinnast, lõpp Helsinkis (või siis Stokis kui tahta), hind 746 euri
Esmapilgul ei märganudki - tagasi lennata saab ka Tallinna, seda vaid 20 euri kallima hinna eest

Edah, mis lehte sa otsinguks kasutasid?

Otsin ka odavaid lende Balile, plaan välja lennata vahemikus 16-25.02 ja tagasi siis 55-60 päeva pärast, kahjuks jäin odavatest Qatari piletitest ilma :(.

Ise ostsin piletid Bangkoki (tallinnast 570RUR). Sealt edasi Balile millalgi. Perioodiks ka veebruar-märts

matrix.itasofware.com - sealt küll osta ei saa, kuid mull emeeldib otsida, kuna annab väga paindlikke võimalusi.

Mul on hetkel 2 võimalust:

17.02-18.04 Tallinn Bali (läbi Jakarta, kokku on 5 lendu ja päev Hong Kongis), hind on u 710€ (enamasti Cathay Passific)
18.02-18.04 Tallinn Bali (läbi Milaano, kokku on 3 lendu ja tagasi tulles pikem peatus Milaanos), hind u. 760€ (enamasti Etihad)