Bali ja reisipiirangud

Kas Balile lendamiseks peab olema vaktsineeritud, kust leida infot? Soov oleks veebruaris minna aga ei ole vaktsineerimise ega läbipõdemise tõendit.

4
1

Veelgi lihtsam - vaktsineerima ja reisile!

5
6

minu arust kas mitte eelmine nädal Indoneesia president võtis kõik piirangud maha Covidi suhtes..

0
0

Kas keegi oskab hetke seisu Balile sisenemiseks öelda. Endal 2 vaktsiini olemas,kuid kahel reisikaaslasel vaid 1 Jannsen tehtud. Kas veebruari lõpp pääseks 1 vaktsiiniga või,mis olukord seal hetkel. Kas on toimunud mingeid muutuseid seaduses. Igal pool nii segased vastused. Tänud ette!

0
0

Jõudsime 19.01 Balile, piiril enam vaktsineerimise kohta midagi ei küsitud. Küll aga küsiti Tallinna lennujaamas Air Balticu letis vaktsineerimise tõendit, kuna nendeni polnud info jõudnud. Juhtisime sellele ka tähelepanu aga ta ei olnud väga koostööaldis selles osas, ütles, et tal on paberid ees ja tema ei tea rohkemat ja peab küsima (meil oli ette näidata).

2
0

On veel värskeid uudiseid ??

Kuidas saarel liikumisega ja kas kõik kohad on taas avatud ?

0
0

Saarel liikumisega probleeme ei ole. Maski kohustust ei kohanud ka kuskil. 1 märts TLN lennujaamas kontrolliti Covid tõendid ja 15 märts tehti sama Balilt tagasi sõites siselennuga Jakartasse, sellel lennul oli ka mask kohustuslik.

0
0

Balil on kõik kohad jälle avatud, maski kuskil kandma ei pea. Küll aga pidi mask olema lennul Singapur-Bali.

Märtsi alguse seisuga (08. 03) vaktsineerimistõendit enam ei küsitud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased