trip-krainetrip-ukraine-dark
Baltic Queen vs Victoria I

Küsimus, et millised on erinevused kahe laeva vahel ja kumma valiksite, miks?

Queen on uuem, kajutid puhtamad. Muidu yhesugused laevad. Queenil Lotte mängutuba, suurem veits kui Victorial. Valin selle, mille graafik mulle rohkem sobib (sõidavad ylepäeviti).

Kui Baltic Queeni väljumised sobivad, eelista uuemat laeva - eks uuem laev on ikka natukene ilusam ja puhtam. ;)Diskosaali asukoht oli ka erinev, Queenil kõige üleval, Victorial natuke väiksem ja kusagil keskmisel tekil (täpselt ei mäleta). Minu arvates olid muidu mõlemad laevad väga normaalsed. ;)

Diskosaal meeldis "Queeni" peal kõige enam! Kuid muidu on kõik täiesti tavaline "Baltic Princess" laevaga. Loomulikult, kui võimalik eelista uuemat ja paremat laeva.

Mulle endale meeldib rohkem hoopis Viking Linega läbi Helsingi Stockholmis käia. Vikingul nii Helsingis kui Stockholmis terminalid oluliselt kesklinnale lähemal. Hel-Sto-Hel laeval reeglina vähe eestlasi...seega kui eesti keelt väga ei kuule siis nagu rohkem puhkuse tunne ja vabam olla. Lisaks saab ka Helsingis mõned tunnid veeta. Hind ka mu meelest soodsam kui Tallinkil. Laevad pole küll enam tutikad, kuid see pole ka põhiline argument minu jaoks.

Baltic Queen ja Victoria I on siiski mõneti erinevad laevad. Victoria sõsarlaev Romantika sõidab Riia-Stockholmi liinil. Baltic Queen on aga baltic Princessi sõsarlaev.

Mõned erinevused:

Baltic Queen on 20 meetri võrra pikem, sinna mahub oluliselt rohkem inimesi. Diskosaalid on erinevad ja paiknevad erinevatel tekkidel, Baltic Queenis on ujumisbassein, Victorias ujuda ei saa. Baltic Queenil on ka rõduga kajuteid, Victorial ei ole. Erinevusi on palju, alates visuaalse poolega ja lõpetades sisustusega. Nii et eelistama peaks vast ikka Queeni, sest sellel laeval on lihtsalt rohkem reisijale pakkuda.

Baltic queen on ikka palju parem kui Victoria.

  1. Queenil on palju suurem kosmeetika , parfüümipood, Victorial poole väiksem.
  2. Victorial on trepid ainult laeva ees ja taga otsas , Queenil on keskel ka.
  3. Baltic Queen on ikka palju uuem , ilusamad kajutid jne.
  4. Baltic Queenil on suurem ujula (bassein).
  5. Queeni peal plasma televiisorid. Queeni peal vanad , klaasist jne.
  6. Queeni peal on diskosaal ikka palju uhkem :D (ibiza disco)
  7. Queeni peal tax free suurem.
  8. Lihtsalt Queeni peal on mõnusam olla kuidagi :D

It siis esmaspäeval (22. veebruaril) Baltic Queeniga Tallinn-Stockholm-Tallinn kruiisile. Ise pooldan ka Baltic Queen`i. Kas leidub kedagi siit, kes samal ajal on kruiisil? :)