Bangkok - Koh Chang 2018 november

Kuidas oleks kõige mõistlikum sõita Bangkokist Koh Changi.Kui Finnairi lennuk jõuab Bangkoki Suvarnabhumi lennujaama 15,35, kuid Trati lennuk väljub samast lennujaamast 16,55, kas on lootust jõuda Trati lennukile (kellel kogemusi).Mis kell väljub viimane praam Koh Changi saarele jne. Või minna 1 ööks Rayongi ja järgmine päev alles edasi Koh Changi, seljuhul kust oleks mõistlik võtta minibuss (mingiaeg jäi silma jagatud e-maili aadress, kellelt minibuss tellida, kuid kahjuks ei leia enam seda infot)Olen tänulik ette ;)  soovituste ja kogemuste kohta.

Otsest kogemust ei ole, kuid pakun et võimalus on umbes 50:50.Suvarnabhumi lennujaamas on tihti pikad passikontrolli järjekorrad. Ka lennuki pealt passikontrolli järjekorda jõudmiseks peab üsna pika maa maha käima.Samuti võib aega võtta Finnairi lennult pagasi kättesaamine (eeldan, et selle reisiga on kindlasti kaasas mingi kohver).Veel võib Bangkokki saabuv lennuk mõne aja hilineda.Samuti on ju vaja Trati lennule saamiseks käia läbi check-in lauast (kus ilmselt vaja ka pagas uuesti ära anda), kus samuti võib olla järjekord. Ja Trati lennu boardingu gate sulgub ka ikka mingi aeg enne väljalendu.Kõik need faktorid võivad (aga tingimata ei pea) viia selleni, et järgnevale lennule tõesti ei jõua.

1
0

Meie sõitsime Koh Changist Bangkoki minibussiga, mille tellisime suvalisest reisi-putkast tänaval (Koh Changil). Bussi hinnas ka praamipiletid. Saarele tulime ka minibussiga, aga seda Siam Rep'ist (Kambodža).

0
0

Kui veab, võib Trati lennukile jõuda küll. Samas on see paras risk ja tarbetu närvikulu.  Koh Changi praamid lõpetavad pimeda saabumisel s.o. viimased väljumised mõlemal liinil vist 18.30 ja ühel veel ka 19.00. Seega oleks lisastress Trati lennujaamast sadamasse jõudmine. Targem on tõepoolest teha sinnasuunal  ööbimispeatus kas Rayongis või miks mitte  Pattayal.  Suvarnabhumst Pattayale saamine on lihtne - bussid käivad suht tihti.  Pattayal on paljude reisibüroode juures sildid minivani hindadega väljas, ka Koh Chang. Ilmselt läheb Suvarnabhumist Rayongi ka otsebuss, kuid kui õieti mäletan, oli see õhtune väljumine 18.40 ja sõitu ligi 5 tundi. Neljasele Rayongi bussile Finnairiga ei jõua. 

1
0

Tänud ;) Ootaks veel kommentaare selle minivani hindade suhtes ;)

0
0

Proovi ja vaata erinevaid võimalusi ja hindu selliselt aadressilt nagu www.12go.asia/enNäitab kogu paketi (ka minivan + ferry) hinna seal kenasti ära.

1
0

Vahemärkusena niipalju, et Trati lennuvälja ja Bangkok-Trati lennu ainus mõte on toimetada reisijad Changi saarele, seega on seal kõik korraldatud selleks, et reisijad ühele viimastest praamidest panna.Ma pakuks šansse pigem 90:10 jõudmise kasuks, kui Finnair saabub täpselt, aga 30-60 minutit hilinemist ja asi on mokas.Kui kaalute kallist Trati lendu, siis ilmselt pole oluline ka võimalikult odava minibussiga kohale jõudmine. Tellige netist auto (lehekülgi on kümneid), mis teid ootab lennujaamas ja viib just teile sobival ajal kuskile Changi poole.Või võtke Bangkokis hotell Airport Linki peatuse lähedusse ja lennake järgmine hommik.  Ega see hilisõhtune saabumine Changile pole nagunii kuigi mõttekas, jõuate kohale enam-vähem kõige sulgemisajaks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased