Bangkoki lennujaamas kiiresti Air Asia lennu peale

Tere! Saabume Finnairiga 13.35 Bangkokki ja sealt meil piletid Air Asiaga Phnom Penhi kell 14.50. Kas jõuab, kuna neil kirjas, et counter suletakse 45 mintsa enne minekut (mida muidugi saime teada alles pärast piletite ostmist). Kas ikka lasevad peale, kui hästi rääkida. Ja kuidas, kuhu jne peaks kohe jooksma hakkama, et võimalikult kiiresti teisele lennule jõuda. Tänan teadjaid!

Ei ole reaalne. Pagasi ootamine Finniairilt , passikontroll jne. Liiga tigeda graafiku oled teinud.

0
0

Finnair ja odavliinid väljuvad eri terminalidest, mis minu teada ei oma vaatamata lähedusele omavahelist ühendust. Mis tähendab, et saabudes tuleb kõigepealt viisa teha, kui seda pole (viisavaba kolm kuud on vist läbi), siis läbi piirikontrolli, siis pagas kätte saada, leida check-in.

Kuna piirikontroll kipub võtma keskeltläbi 20-30 minutit, siis isiklikult sellise plaani peale ei panustaks. Arvestage ka sellega, et Bangkoki Suvarnabhumi lennujaam on ikka lollakalt suur ja kui satute kuhugi kaugesse väravasse, siis võib piirikontrolli vaat et pool tundi jalutada.

Jõuate, kui kõik 110% klapib.

0
0

Kas Helsinkis/Tallinnas , kus reisi alustate, saate kohe pagasi lõppjaama tšekkida? Sellisel juhul mingi lootus peaks olema, et jõuate transiit check innis uue lennu pardakaardi saada ja väravasse rünnata. Ise lendasin küll Bangkok Airwaysiga Siem Reapi, see lend väljus sama rahvusvahelise poole pealt, kuid mingist väga kaugest nurgast. Juhul, kui peate pagasi välja võtma, viisa vormistama jne., siis võite sellele lennule jõudmise küll ära unustada. Kahjuks. Lennujaam on tõesti suur ja odavlennufirmadel on omad eraldi counterid tõepoolest.

0
0

Meil on ainult käsipagas. Kas peab viisa tegema, kui kohe edasi lendad? Kuskil turismibüroos öeldi, et kui transiidil oled, siis ei pea. Aga võib-olla nad ei teadnud siis kah. Lennujaama kodukalt leidsin sellise infi:

Transit/transfer passengers

will have to go to the airside area after they arrive at the 2nd floor of the concourse building from the aircraft in order to proceed with the transfer process before continuing to 3rd and 4th floors to complete departure procedures. In the case of transit passengers, they will have to go through the airside area to the departures service area in order to complete the departure procedures.

Et kuhu siis ja kuidas jne. Maitea, kas ma olen veidi rumal või kuidas?

0
0

tasub lugeda http://trip.ee/node/49842 . Kui ringi bronnida ei saa, ärge võtke kaasa pagasisse minevat pagaasi. Ainult käsipagas, siis on lootust , et kui finnair jõuab õigeaegselt, panete jooksuga kohe piirikontrolli ja siis neljandeale korrusele kõige taha lõppu vasakule, seal ronige kohe sorry sorry counteri ette. Sama teema on hiljem lennutsooniga, igalpool sorry sorry ja näidake pileteid. Ootesaali saate ka kohe peale lennukontrolli liftiga(tasub korraldajalt küsida). Kas teil Thai viisad on olemas? AirAsial ei ole transiidi koridori. Kui viisasi pole võite kohe piletid korstnasse kirjutada(minu teada saab neid küll järgmiseks päevaks ringi lükata, mingi raha eest, kui kohta on). Tehke account AirAsia lehele ja proovige(kui teil piletite numbrid on). Ma saan aru tegu on puhkusereisiga, siis saate hakkama ainult piskese seljakotiga, kuna kohapeal saate kõik vajaliku osta ja ärge unustage lennukisse keelatud esemeid.

0
0

No nüüd seal käidud ja tehtud. Meil õnnestus sellele Air Asia lennule jõuda, kuna Finnair maandus 20 minutit varem ja Air Asia hilines 20 minutit. Olime muidugi selle peale jõudmise plaani maha matnud, isegi äraantav pagas oli ja viisa tegime lennujaamas. Kui kohale jõudsime, siis mõtlesime, et äkki ... Viisa tegemisel olime pea ainukesed. Koht kus pidime ette saama oli passikontroll, aga seal olid ühed naised, kellele me probleemi ära seletasime ja saime kohe VIP passikontrollist edasi. Pagasi saime ka kohe. Aga jooksu muidugi oli ja tegelikult nii ruttu ikka ei saa. Nii et teised reisilised, minge parem edasi 18.00 lennuga. Saab kindlalt peale ja veidi ringi vaadata ka.

Üldiselt on reisi pikkus Sihanoukvilli üsna väsitav, kui järjepanu teha. Meie läksime Tallinnast 21.30 Helsinkisse, seal 23.40 Bangkokki ja sealt järgmisel päeval 14.40 Air Asiaga Phnom Penhi ja sealt veel taksoga 3,5 tundi sõitsime Sihanoukvilli. Ausalt, hea et ära kannatasime. Paar päeva ei tahtnud enam istuda, nii tagumik tulitas. Aga me läksime eesti poiste hotelli, kus üks omanik meid juba ootas ja oli meile toad ära bronninud ja kõik oli ok.

Eestlastel on seal täiesti norm koht ja pealegi veel praegusel ajal odav, kliimaga tuba 15 USD (see on kahele tuba siis), hommikusöök ei ole hinnas, ega selle raha eest saagi. Aga seal hotellis olid väga head söögid.

Igatahes hotell oli normaalne ja ei Bangkoki lennujaamas on mõistlik vist vähemalt 3 tundi lendude vahele planeerida.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased