Bangkokis layover 2h käsipagasiga

Tallinn-Helsingi-Bangkok-Samui

kõik lennud eraldi pieltil, iga kord eraldi check in, lendan vaid käsipagasiga.

Kas 2h layover on ok aeg ja kust ma viisa maale saan? Kas lennujaamas eraldi makstes või pardal Helsingi-Bangkok?

Tänud kes vastab

kust ma viisa maale saan? Kas lennujaamas eraldi makstes või pardal Helsingi-Bangkok?

Ikka lennukis. Nii, kui lennuk Tai piiri ületab, tuleb peale migratsiooniametnik ja hakkab viisasid vormistama.

4
5

Eesti kodanikele on Tai 30 päeva viisavaba. Kui edasilend Samuile on ka Suvarnabhumist siis on kiirustades tehtav. Kui edasilend on Don Mueangist, siis mitte.

2
0

Üsna kahtlane on isegi kiirustades selle aja jooksul saada Tai viisa, läbida immigratsioon ja jõuda õigeks ajaks check-in laua juurde. Mina seda riski ei võtaks :) Kuigi samas, BKK'st läheb Samuile ilmselt lend iga paari tunni jooksul - saab alati uue pileti osta :)

Kas edasilennu lennufirmal transiittsoonis oma lauda pole? Minu kogemus mõned head aastad tagasi lennates Finnairiga BKK'sse ja sealt Bangkok Airways'iga Mianmari, samuti ainult käsipagasiga - sain oma check-in tehtud transiidis.

0
0

Helsingist Bangkoki Finnairiga. Sealt Samuile Thai Airwaysiga. Lennujaama BKKs vahetama ei pea. Kõik Suvarnabhumis

0
0

Väga kahtlane, et jõuad.

Lennukist välja saamine võtab aega.

Suvarnabhumis immigratsiooni jõudmine võtab aega.

Immigratsioonis võivad sabad olla.

Uus check-in võtab aega (võimalik, et saad selle internetis ära teha).

Uuesti turvakontrolli läbimine võtab aega.

Väljuva lennu väravani jõudmine võtab aega.

1
0

Ei usu mina ka, et jõuad. Sama arvamus, mis jd-l.

0
0

Siin on pisike ebaloogika, 

Thai Airways ei lenda Samuile. Samui lennujaam kuulub Bangkok Airwaysile ja vähemasti 2017 aastal lendas sinna peale Bangkok Airwaysi 2 lennufirmat (üks oli vist Singapore Airlines, teist ei mäleta) ja kumbki 1lend päevas (ja need ka mitte Tai sisesed). 

Finnair ja Bangkok Airways peaks koodi jagama, ehk siis ühe piletiga saab Tallinnast Samuile. Ehk siis kui selline pilet müüakse, siis pole see lendaja mure. BKK-USM vahelisi lende oli vanasti iga 2e tunni tagant, küll järgmisega ikka minema saab. Sinnapoole minnes ei mäleta, kas sai ilma BKK-s immigratsiooni läbimata ka teise terminali, aga USM-BKK-HEL olen kindlasti USM-is juba riigist välja manageerinud ennast ja BKK-s oli eraldi uks kustkaudu sai teise terminali kohe lennukist väljudes koridori lõpus. 

2012 oli 2h20min koos pagasiga lennud 1-l piletil ja sisenemisega Taisse juba BKK-s lahedasti tehtav, BKK-USM boardingut pidi jupp aega ootama. Rohkem seda rada pidi pole käinud.

0
0

Jap, Ovrat, vaatsin üle....Bangkok Airways lendab BKK-USM ;)

Samuile minnes 2,5 h Bangkokis ja tagasi koju 2h layover BKK-s...PEAN jõudma ;)

Püüan Tallinnas uurida siis - ehk saan kõik ühele piletile

0
0

Kui on ühel piletil siis on ja kui pole siis hiljem ei pane seda ühele piletile keegi. See on ju booking confirmationil näha mis itinerary on... Finnairi lehelt manage booking ja sisestada PNR nr ja nimi ja on ju kogu elu näha:) Õigemini küll võiks inimene ise teada, mida ta ostnud on (kas TLL- USM ümberistumistega, või TLL-BKK ja BKK-USM). Nii lihtne ongi. Käsipagasiga ei ole sellel muidugi erilist vahet, va see, et kui maha jääd pead oma raha eest uue pileti ostma. 

Ei ole Tais käinud peale koroona algust, aga koroona eelse aja kohta ütleks, et on teostatav üsna lahedalt. Käsipagasiga kindlasti, kui just suurt hilinemist HEL-BKK pole. Aga pigem mitte, Finnairi Aasia lendudega olen mina alati varem jõudnud. Parimal juhul 55min, halvemal juhul 5min (sel juhul hilines Helsingist väljumine ise 30minutit).

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased