Bangkokist siselend edasi

Oskab keegi öelda, kui keeruline või lihtne on Bangkokist edasi saada siselennuga Phuketile või Krabile ja palju see maksab?

Täpsusta küsimust. Kui pilet ostetud, siis sama lihtne kui siit sinna.

Bangkok Airways http://www.bangkokair.com Air Asia http://www.airasia.com/

0
0

Kas peaksin broneerima edasilennu juba Eestis või kui olen Bangkokis kohal, alles siis asju ajama hakkama?

0
0

Varem ostes tavaliselt tunduvalt odavam.

0
0

neli piletit Bangkokist Surat Thanisse 15 märts, 400 krooni nägu. Mida varem osta, seda odavam.

0
0

Me ostsime air asia piletid pool aastat varem Krabisse, saime odavamalt ja täitsa ok lend oli. Lennuk oli natuke vana, aga midagi hullu polnud. Piletid sai netist otsetud, printisin need broneeringu lehed välja ja nendega läksime Bangkokis air asia tsekin-i. Kõik toimis täitsa ok.

0
0

Air asial pole vaja pileteid välja printida, piisab passist.

0
0

Bangkok-Vietnam(Hanoi) või Phuket-Kuala Lumpur edasi-tagasi 0.-. Lisanduvad ainult lennujaamamaksud 400-500 eeku, puhta muidu lendavad. Veedan 19 päeva Tais ja kuna esmakordselt seal, ei hakka päevaks-paariks teistesse riikidesse sisse põikama, eks teine kord ja teine reis. Bangkokist-Surat Thanisse lendaks isegi aga ajaliselt ei klapi, seega tuleb kasutada öörongi.Tagasilend Krabi-BKK sai ostetud oktoobris, kahele läks kokku maksma 1500eeku + rahutustest sõltuvalt kuupäeva muutmine 300eeku.

0
0

Air Asiaga pilet odav, kuid pagasi eest tuli juurde maksta - lubatud oli vaid 15 kg. Paar sada krooni tuli juurde. Nii et seda tasub ka alati enne uurida... Lendasin Krabi-Bangkok.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased