Barcelona Girona lennujaamast rendiautoga Barcelona El Prati lennujaama

Kas on keegi läinud seda teed, et võtnud ühest lennujaamast teise sõiduks rendiauto? Kui kaua võiks ühest lennujaamast teise sõiduks aega kuluda? Kui lendude vahe on 2h ja 20 minutit, siis kas on reaalne jõuda?

Google map näitab 1 tund 15 minutit. Oluliselt sõltub sõiduaeg muidugi sellest kas on tipptund. Kas sul on ka äraantavat pagasit? Lisaks arvesta veel auto võtmiseks ja ära andmiseks kuluv aeg ning ega seda ajakest väga palju järgi ei jäägi. Pigem arvan, et ei jõua, või kui siis hästi napilt.

0
0

Suure tõenäosusega ei jõua. Põhiline aeg läheb mitte niivõrd sõitmiseks kuivõrd Barcelonast väljasaamiseks või sinna sissesõitmiseks. Kui arvestada, et teises lennujaamas tuleb samuti varem olla ja ka seal on väiksemad või suuremad sabad, siis selle variandi peale ma ei panustaks.

0
0

Ei jõua.

0
0

Vota takso. Hind tuleb pea sama. Kui nad on muidugi seda otsa nous tegema.

0
0

Tänud vastajatele! Tundub endale ka veidi võimatu ettevõtmine. Seega siis panustan järgmisel päeval väljuvale lennule. :)Selleks ajaks peaks igati ühest lennujaamast teise jõudma.

0
0

KAhtlane vark, pigem ei joua, kui just Ryan varem sisse ei tule. El Pratti soites oleksin ise aarepealt yhes kohas valesti keeranud, GPS kulub kindlasti ara. TAksoga ehk jouaks aga laheb samuti kalliks. Muidugi voib ju proovida ja voimalusel osta endale back-up pilet kui odavalt saab...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased