Bouganville Playa 4* Tenerife

Et tahaks teada , kes on seal käinud ja kuidas rahule jäid ?

loe foorumit...su hotelli kohta on vöhemalt 10 postitust

kui ma otsingusse panen selle hotelli nime , tuleb seal ainult kolm postitust ja nendes on ainult kirjutatud, et on okei, aga tahaks täpsemalt natuke ;) .

ok...hästi...olen seda Tenerife teemat siin läbi aegade jälginud ja Bouganville on silma jäänud...ise pole seal olnud...olen ainult Jacarandas viibinud - olin rahul...tuttavad on Bouganvilles olnud - keskklassi eestlase jaoks olevat nädal seal vägagi normaalne...probleemiks vahest ülerahvastus (suur maja ikkagi)

Olin kevadel seal. Igati OK koht sellise kuurordi kohta. Midagi negatiivset ei meenu. Kui oskad täpsemalt küsida, siis oskan ka täpsemalt vastata. :)

Alandlikult vabandan, et sulle vastan kuna ei ole ju isegi kesklassi inimene.Mulle näiteks kõlbab ka palmialune rohutuustiga pea all.Tead mis, topi oma arvamus omale mõnusasse kohta, aga enne kasuta ikka kõvasti midagi libestavat.

mine oma soovitustega mõnda foorumisse, kus sinusugused prevalveerivad...neid on võrgus tuhandeid
mis puutub palmi all elamisse...see on ok, kuid enne ole kindel, kas oled seal palmi all oodatud...tõenäoliselt pole see sinu kodumaa ja seal palmi all ei ela sinu rahvas

ei jõudnud pärale, miks ma nii mürgise kommi kirjutasin.

arvan, et küll ta jõudis...aga mida see muudab...istun oma mätta otsas ja kommenteerin oma mätta otsast...usun, et siin küllalt minusuguseid, kelle reaktsioon mu kommentaaridele on neutraalsem...usutavasti on siin ka palju sinusuguseid - olin ise samasugune, kui olin üliõpilane - nüüd, aga, on hulk töötatud aastaid möödas, elustandard on muutunud ja arvan, et mul on õigus avaldada oma arvamust siis nö oma mätta otsast ilma, et sinusugused oma sapiseid märkuseid viskavad...võta rahulikumalt...niikuinii on terve eesti seda sappi ja mürki täis

Sorry, teema alustaja ees, et jällegi musta pesu pesemiseks läks. Igatahes on Sinu küsitud hotell oma hinda väärt nii, et usu olemasolevaid hinnanguid.

ole ma midagi nii sapine, lihtsalt viskas üle sinu kommentaarist tulev eriline ülbus inimeste suhtes,kel sinust vähem raha on.Ma ei ole muideks nende peale kade kellel minust rohkem raha on ja samuti ei halvusta endast vaesemaid.Ja ei ole ma väga noor inimene.Aga sinu viimase kommi järgi võib arvata, et ehk sa päris nii ei mõelnud, sellisel juhul muidugi vabandan.

Kas tõesti peab siis nii mürgine olema? Oh. No inimestel on oma maailma vaated ja arvamused. Kirjuta oma arvamus mitte ära hakka teiste omi maha tegema.

Teema algatajale. Käisin seal hotellis. Rahule jäin. Seal oli palju inglasi, oleneb inimesest siis see kas positiivsele- negatiivsele poolele. Sümpaatne õhkkond. Rand küllaltki lähedal...Mis siin veel öelda. Selline mõnus:)

minu jaoks pole see foorum selleks, et klassifitseerida osalejaid mingite subjektiivsete kriteeriumide järgi...samas annan ise ja ootan ka teistelt subjektiivseid hinnanguid arutlusteemaks oleva kohta, olgu see siis mis tahes reisimisse puutuv...kui kõik lähtuksid ühelt ja samalt positsioonilt poleks ju üldse mingiks arutluseks mõtet...meenutaks kommunismi vms

Oeh. Me ei ole ju kõik ühel positsioonil. Selles asi ongi et kõigil on oma arvamus. Vaevalt meil kõigil see sama on. Kommunism? Edu sulle.
Ma kirjutan siia et anda nõu küsijale mitte et hakata inimestega vaidlema teemal erinevad arvamused.

Kusjuures. Ma ei soovinudki sind, ixxx, rünnata. Ma pigem enne oleksin olnud isegi sinu poole, kui nii saab öelda. Aga noojah.

Tramaivõi. Äriklassi lennuteema signaali-müra suhe solgiti klassivõitlusega täiesti ära. Nüüd ei saa isegi ühe tavalise hotelli teemal arvamusi vahetada ilma et keegi ennast puuutatuna ei tunneks. Kurat, hankige endale elu - käige reisimas ja jõlkuge vähem mööda netti, säästate siseelundeid sapiuputusest.

Räägiks hotellist ka natuke :-)
Täitsa normaalne koht. Olen seal kaks korda olnud ja ainsaks tõsisemaks puuduseks on liftide ülerahvastatus. Viimati olime vist 5 korrusel ja siis oli päris tihti jalgsi kiirem liikuda kui liftiga. Eriti hommikustel ja õhtustel tippaegadel.
Kõik muu aga oli OK. Lastele soojendusega bassein, ookeani poolel on eraldi värav, kust saab hotelli kaardiga sisse / välja (ei pea suurt ringi tegema). Söögid ka täitsa OK.
Kui võtate koos õhtusöögiga, siis peate arvestama, et kõikide jookide (ka vesi ja mahl) eest tuleb ise juurde maksta.
Seltskonnaks on valdavalt rikkad penskarid ja väikeste lastega pered nii, et õhtul seal sees midagi põrutavat (peale laste diskode) ei toimu.