Broneerimine internetis

tere
selline ehk rumalavõitu küsimus- peaksin minema tööreisile Varssavisse aga tööandjaga jäi kokkulepe , et korraldan asja ise ja toon hiljem arved . Kui broneerida booking.com või agoda.com vm sellistest keskkondadest siis kas hotell hiljem küsimise peale ka arve väljastab ????

See pigem küsimus konkreetsele hotellile, aga vastus on jah. Kui on vähegi viisakas hotell, siis saad hotelli receptionist kõikidele nõuetele vastava arve. Küsides saad kindlasti. Vahet ei tohiks olla, mille kaudu broneerid. Ise sama asja booking.com kaudu broneerides edukalt lahendanud.

Booking.com -ga pole ei endal, ega ka teada olevatel tuttavatel kunagi probleeme olnud. Isegi EMTA - ga mitte :-)

Tänan info eest Kas isegi siis kui mitte broneerida vaid kohe ära maksta nagu mõned leheküljed pakuvad ???? Ja veel - kuna ei taha arvega pilli lõhki ajada siis leidsin huvi pakkuva hotelli kõige soodsamalt agoda.com lehelt . Kas kellegil on sellise leheküljega kogemust ??

Agoda toimib kenasti, endal küll kogemus Aasiast.

Kui broneerid Booking.com vms lehe kaudu, ent maksad kohapeal, siis väljastab hotell alati arve, ka Poolas ollakse selles suhtes enamasti korrektsed. See kehtib ka siis, kui oled broneeringu krediitkaardiga garanteerinud, ent maksad siiski kohapeal.
Teisiti on olukord siis, kui maksad kogu raha ette ning seda mitte hotellile, vaid vahendavale lehele (nt Agoda, hotel.com, loteriimajutused jne). Sellisel juhul on makse saajaks vahendusfirma ning ka arve väljastab tema, hotell Sinult makset ei saa (Sina annad neile vautšeri) ning neil puudub ka alus Sulle arve väljastamiseks. Korralikel lehekülgedel on väljastatav arve igati korrektne, endal nt kogemus hotel.com'iga, aga kui vahendaja on mingi Kurrunurruvutisaartel registreeritud firma, siis võib nõuetekohase arvega probleeme tekkida. Lühidalt, kui maksad hotellile, siis probleeme pole, kui vahendajale, siis ei pruugi probleeme tingimata olla, aga välistatud pole.

Agoda puhul ei anna hotell mingit arvet. Kui broneerida Agoda kaudu, siis saadab ta broneeringu kinnituse, kus on kirjas ka summa. ja krediitkaardi neli viimast numbrit, millega makstud on. Arvan, et firma peaks arvestama seda, kui paned krediitkaardi väljavõtte juurde.Olen Agodaga Tais hotelli broneerinud. Raha võeti broneerimisel kohe maha. Hotell tahtis ainult voutšerit näha.